Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Depresszió vagy terhesség lehet?

Depresszió vagy terhesség lehet?

Figyelt kérdés

Nos megpróbálom jól megfogalmazni:Van egy 10hónapos babám és tervezzük a kistesót h együtt nőjenek fel jobban össze szokjanak stb.

Férjemmel sokat veszekedünk költözés miatt ő faluba menne lakni én maradnék itt a városba annyira menne innen lakni hogy még minket is elhagyna csak kiszabadulhasson innen,se én nemtudok,nem akarok elmenni innen

Sőt még nem találnánk házat anyósék laknánk én meg ezt nem akarom.

Annyira fáradt vagyok hogy szegény kicsikémmel dem tudok foglalkonzi egyszerűen nincd erőm.

Hényingerem van egésznap görcsölök fej fájós lettem,a méhem olyan mintha húzódna szét és mintha apró kis kések szurkálnák,nagyon rossz még csak a 8.dpo tartok ezért nemtudom milehet ez

Köszi a válaszokat


2016. márc. 4. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Egyik sem,csak barom a pasid és korai volt nektek a baba.


Komolyan!

2016. márc. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A nagyon sok stressz szórakozik a testeddel.

Amíg nem beszélitek meg egymás közt, még várjatok a következő babával.

2016. márc. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ilyen bizonytalan az életetek és a házasságotok akkor várni kellene még a tesóval.
2016. márc. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tegnap megbeszéltük,és végleg itt maradunk,de a tünetek továbbra sem múlnak elvileg 4nap van mensiig,de már nemtudom hogy ha tényleg sikerült (valahogy azt érzem igen)meg e tartsam a babát
2016. márc. 5. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!