Megis terhesség?

Figyelt kérdés

Tudom, mar leirtam egyszer az egesz sztorit de most röviden meg egyszer mert ma kellene megjonnie de semmi jele nincs, igaz mindenki hülyének nez hogy azt hiszem terhes vagyok de ugy nez ki megis...

Januárban megjott rendesen a vart időpontban, februárban két nap késéssel de szinten megjott.. Feltelezheto 9.-10.-11. Héten elottem 9 db tesztet (medilab2x , novoromed, illatest, walentin2x, clearblue, x-epil 2x) az utolso tesztet a 11. Het vegen csinaltam, mind negativ lett! A 10. Hetem voltam hasi uh -n az orvos nem látott semmit... Megkérdeztem tobn nőgyógyászt is online mindenki azt írta hogy nulla % az esély hogy terhes vagyok...hat ezek szerint megsem..



2016. márc. 16. 07:20
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Tenyleg lehetetlen lenne nem észrevenni de ezt is sok minden befolyásolja nem? Marmint hogy eszreveszik-e ?! Irattam mar fogamzásgátlót de a közeljövőben nem tervezem hogy szukseg lesz a használatára. A pzlszcihologus pedig tudom, hogy kell, ezzel mar egy ideje tisztaban vagyok sajnos.
2016. márc. 16. 08:20
 12/25 anonim ***** válasza:

Latszik h nem volt nincs meg gyereked! Szerinted az uhn NEHEZ észrevenni egy 10hetes babát???uram isten...

Nem vagy terhes...ha meg 200an irnak ide sem fogod elhinni ugysem...szal induljal el ujra orvoshoz..csináltass magadból bolondot.. Aztan akkor majd rájössz h bemeselted ...januárban meg jott rendesen

Februárban meg KET nap késéssel...akkor most ugyanúgy késhet két napot..

2016. márc. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Es 90-es vagy a dátum alapjába. "Neved "mellett...

Tehat 25-26evesen lehetne tobb eszed!

2016. márc. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

10-es válaszolónak gratulálok!!! :)

Te kedves kérdező, nem vagy terhes. Kiírhatsz még 50 kérdést ez ügyben, nem vagy az. De tényleg ne csinálj màr magadból bolondot. Higgadj le,, igyál egy csésze teát, ülj be egy kád vízbe és nyugodj meg. A család és a barátok is azt hiszik be vagy kotorva, nem igaz hogy ellősz ennyi tesztet??!! Nyugi!!!

2016. márc. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Jól látod, nem volt meg gyerekem es remélem meg egy jó darabig nem is lesz. Másrészt , nem vagyok meg 25 éves a 90-es szám mást jelképez, irtam, hogy most készülök egyetemre amiből következtethetsz a koromra.

Harmadrészt ne haragudj, hogy rettegek attol, hogy tönkre tettem az egész jövőmet... Még szeretnem véghez vinni a céljaimat mielőtt gyereket vállalok!

Negyedszer, most, hogy láttam a tíz hetes babáról az uh képet már én is látom.

És amugy pont az ilyenek miatt nem tudok hinni benne, mint amilyen te is vagy! Azt hiszed attól, hogy kioktatsz jobb lesz bármelyikünknek is? Vagy te jobban érzed magad ettől? Mert akkor csináld nyugodtan! Én normális válaszokat vártam, amit az előtted kommentelőktől meg is kaptam és nekik nagyon szépen köszönöm!

De az hogy bolondnak tartasz sokat nem változtat a helyzeten sőt... semmit. Egyedül azt nem értem, hogy azért, hogy vitába szállj velem minek kommenteltél de tényleg? Simán át kellett volna siklanod a kérdés felett! Én normálisan kérdeztem es úgy érzem még most is normálisan irok neked, mert ennyivel megtisztelem a másikat! De azért nagyon szépen köszönöm a válaszodat, mindig tanul az ember!

2016. márc. 16. 08:59
 16/25 anonim ***** válasza:
95%
Nem! En nem oktattalak ki egyáltalán! Egyszeruen csak vicc,hogy meg az orvosnak sem hiszel! Es megint írod,hogy tönkre tetted a jovodet! Nem tettel semmit tönkre ,ugyanis nem vagy terhes! Ennyi az egesz. Nem bántásból vagy bunkosagbol írtam,hidd el! Csak mi,akik épp babát varunk tudjuk azert ezeket a dolgokat. Mas 6hetesen azert könyörög magában istenhez,hogy jaj csak lassa az embriót az orvos. Es jobb esetben latja. Aztan ha 7hetesen nem latja akkor nincs baba. Te pedig 10hetesen "10hetes"lennel,de nem vagy,2x megjott. Most is megfog! Felesleges idegeskedni mert minél idegesebb vagy emiatt,annál tobbet fog késni!
2016. márc. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Értem, bocsánat, nagyon ideges vagyok de ezek szerint rosszul ertelmeztem amit irtal. Remelem igazad lesz! Gratulalok a babahoz.

Egyebkent tisztaban vagyok vele, hogy lehetetlen lenne de annyi mindent olvastam es azon akadtam ki legjobban mikor azt irtak hogy hasi uh-n csak 12. Het utan látható.

Köszönöm a válaszod!

2016. márc. 16. 11:25
 18/25 anonim ***** válasza:

Neeeem.

En 6+3hetesen mentem akkor hüvelyin néztek meg es 7+4hetesen meg hasin es akkor is látszott :) (magán doki mindkétszer) tuti látta volna a doki ha babád lenne ,de nyugi igy nincs .

Egyebkent koszi,mi mar nagyon vártuk a kicsit,másfél evet "küzdöttünk" erte .

16hetes vagyok :)

2016. márc. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Akkor jo babazast, orulok, hogy sikerult! :)

Az pedig , hogy velem mi lesz majd kiderul!

2016. márc. 16. 11:43
 20/25 anonim ***** válasza:
Majd írd meg,de ne aggódj 100%h nem baba van a dologban. :)
2016. márc. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!