Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom meg olvastam sokan fel...

Tudom meg olvastam sokan fel tettétek már ezt a kérdést de hátha vannak már újak is? (sajnos).

Figyelt kérdés

Arrol lenne szó hogy 10hetesen el halt a babám.

a fogadot orvosom mielöt meg mütöt azt mondta hogy 2menstruáciot kell meg várni a mütét után.

El mentünk egy másik orvoshoz ő már fél évet mondot..

Nem értem akkor most mit csináljak nagyon szeretnénk babat tervezet volt ö is de sajnos igy alakult.

Köszönöm a válaszokat.


2016. ápr. 28. 18:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egyetlen ciklust vartunk a veteles utan, kikerve az orvos velemenyet is. A masodik babat is elveszitettem. Aztan kilenc honapot vartunk, majd teherbeestem es csodas terhesseg utan egeszseges kislanyt szultem.
2016. ápr. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem is két és fél hete volt missed abom :( 3 hónapot mondott a dokim!
2016. ápr. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
3 ciklust mondanak, mert annyi kell a regenerálódáshoz. Előbb is megpróbálhatjátok,de lehet, ismét vetéléssel végződik, hiszen még nincs kész a szervezet egy újabb terhességre.
2016. ápr. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!