Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8,6 U/L a HCG 3 nap mulvara...

8,6 U/L a HCG 3 nap mulvara nem varom. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

itt a gorbem:

[link]


ma volt a vervetel progeszteron 38,1 nmol/L

HCG 8,6 U/L

pozitiv teszttol szednem kell utrogestant mert mar volt vetelesem. szerinettek lehetek terhes?



2016. máj. 19. 19:34
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

ez a hcg alapján igen.2013-ban nekem is ennyivel indult a terhességem, csak menzesz előtt 5 nappal nézték :D azóta 2,5 éves a kisfiam, a pocaklakóm pedig most 35 hetes :)a 15.hétig utroztam.

tavaly nekem is volt missed ab-om (2) ebből ikerterhesség is.

2016. máj. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

#11 nagyon sajnalom hogy ezeken kellett keresztul menned! egy is szornyu... :(

Gratulalok a babakhoz :) remelem feledtetni tudjak az elozmenyeket!

Izgulok nagyon hogy mi lesz velem... nekem most februarban volt a missed ab nagyon friss az elmeny, de bizom a legjobbakban. Mindenkinek koszonom a valaszt!

2016. máj. 20. 06:24
 13/27 A kérdező kommentje:

Predictor early es master illa tesztek negativak... 11.dpo. 37.1 ebredesi ho.

Picit letortem. Nem fogok meg egyszer nemvart elott tesztelni. :(

2016. máj. 20. 09:25
 14/27 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a helyedben azonnal elkezdeném szedni az Utrot, két-három nap múlva csináltatnék még egy hcg vérvételt és ha nőtt akkor folytatnám, ha nem akkor abbahagynám, nem történik semmi, én már kb. 3-szor csináltam így, max. egy-két nappal később jön meg. A progeszteronod nem túl magas, ebben a mértékegységben minimum 60-as kell a terhesség megtartásához. Olvass utána Dr. Lázár Erika nőgyógyász válaszában találtam csak ezt meg a neten, de most az én dokim is mondta. Én most "fejezek" be egy méhen kívüli terhességet, ahol a 10. dpon még 2 alatti volt a hcg-m,másnap teszteltem egy nagyon halvány pozit, de a 6 dpon 60-as, a 8-on 40-es és a 10-en 20-as a progi. Itt kezdtem el az utrot 3X2-t, amira azt mondta az orvosom, hogy nagyon jól tettem (volt már több sikertelen terhességem).Így maradt is a pici, csak két héttel később kiderült, hogy méhen kívüli, szerencsére nem kellett műteni, felszívódik, de ez a történek szempontjából lényegtelen. Szóval szerintem minél előbb kezdd el az utrot, ez a hcg valószínűleg terhességre utal. Tüneteid is vannak?Én már néhány nappal az ovu után éreztem a mellemen (csak terhességnél van ilyen nekem). Szorítok!!!

2016. máj. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

utolso! koszonom! nagyon sajnalom ami veled tortent! :(((

jaj hidd el, nagyon elkezdenem az utrot, de nem tudom hogy mennyire jo otlet... a dokim csak a pozitiv teszt utanra mondta, erre ma 2 is negativ lett. meg csak 11.dpo valoszinuleg... rosszul irtam, szerintem hetfon kene (nem) megjonnie... nagyon szeretnem ha megmaradna ha tenyleg baba miatt magasabb a hcg... fogalmam sincs mit tegyek... :(

2016. máj. 20. 09:41
 16/27 A kérdező kommentje:
beszedtem az elso 2 utrot... lesz ami lesz... holnap meg nezetek ujra hcg-t...
2016. máj. 20. 09:50
 17/27 anonim ***** válasza:
Örülök, nagyon jól tetted, szerintem még 3 napig mindenképp szedd és nézess hcg-t!:-) Nagyon szorítok! 14-es voltam.
2016. máj. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Rendben! Nagyon remelem hogy nem vaklarma es tenyleg baba van!!! Tortenhetne most mar valami jo is! Koszonom a drukkolast megirom majd mi lett!
2016. máj. 20. 14:49
 19/27 anonim ***** válasza:
Nekem a 10. dpo-n volt 2 alatti,utána 3 napig szinte negatívak voltak a tesztek,csak a Clear Blue mutatta extra halványan,a nemvárt után egy nappal már látszott azért valami,nemvárt után három nappal 150-es hcg,rá két napra 460-as.Ugyan méhen kívüli lett,de sokaknál ez teljesen normális is lehet,nagy a szórás,és a progival a hcg is jobban emelkedik.Ne add fel!Írjál hogy alakult.Még mindig a 14-es és még mindig szorítok!!:-)
2016. máj. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Volt reggrl egy pici barnas maszat az elso pisikor. Faj a cicim. Ebredesi hom 37.1.

Most megyek a vervetelre. Nagyon izgulok...

2016. máj. 21. 10:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!