Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8,6 U/L a HCG 3 nap mulvara...

8,6 U/L a HCG 3 nap mulvara nem varom. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

itt a gorbem:

[link]


ma volt a vervetel progeszteron 38,1 nmol/L

HCG 8,6 U/L

pozitiv teszttol szednem kell utrogestant mert mar volt vetelesem. szerinettek lehetek terhes?



2016. máj. 19. 19:34
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
drukkolok :)
2016. máj. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Megvolt a vervetel de lehet hogy csak hetfore lesz eredmeny. Hat azzal nem sokra megyek. Vettem clearblue tesztet... most mar csak varni...
2016. máj. 21. 11:39
 23/27 anonim ***** válasza:

Az utro miatt most már lényegtelen mérni a hőt, mert magas lesz, amíg szeded. De tényleg nem okoztál azzal semmi bajt, hogy elkezdted szedni, sok doki már ovu után elkezdi szedetni és negatív teszt után hagyatja abba.


Drukkolok én is, hogy terhes legyél!

2016. máj. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Koszonom! De tegnap is meg tegnap elott is 37.0-37.1 volt a hom, pedig tegnap elott meg nem szedtem meg az utrot. Tegnap 6ot bevettem es ugtan annyi a hom ma mint tegnap. Nem kene megmagasabbnak lennie ga az utrotol magas? Vagy lehet h amugy leesett volna csak az utro miatt maradt fent? De mitol lehet ennyi hcg a veremben ha nincs baba? Koszonom a drukkolast!!!
2016. máj. 21. 14:23
 25/27 A kérdező kommentje:

Megjott az eredmeny.

8.5 a hcg

100,3 a progeszteron.

Abbahagyom az utrot. :(

2016. máj. 21. 15:07
 26/27 anonim ***** válasza:
Szia!Megint a 14-es.Tegnap nem tudtam írni,sajnos!Furcsa,hogy nem emelkedett,de én a helyedben még két napig használnám az utrot.Tegnap még csak a 12.napon voltál a görbéd alapján.Nagyon furcsa ez a hcg szint,mert nem terhes esetben max 2 körüli az érték.Persze meglehet,hogy elindult valami és mégsem sikerült,de a megtermékenyített petesejt csak minimális hcg-t rermel a beágyazódásig,ami ugye a 10-12.napon fejeződik be.Akárhogy is döntesz,ne keseredj el,ilyen megtörténik bárkivel.Minden jót kívánok és minél előbb egészséges terhességet kívánok!!
2016. máj. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Koszonom a drukkolast!

Teszt negativ, es mar halovanyan meg is jott. Uj ciklus, uj remenyek.

2016. máj. 23. 16:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!