Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szülés után nem sokra visszaál...

Szülés után nem sokra visszaált mensó késhez 49 napot napi 2 éjszakai szoptatás mellett vagy baba lehet a dologban?

Figyelt kérdés
9 hónapos a babám,már csak este alváshoz és hajnalban éjfél fele,mikor megébred szopizik. Szülés után viszonylag hamar visszatért a mensóm,nem is nagyon irogattam hogy pontosan hány naponta mert havonta jelentkezett,de most hiába vártam és csak telik az idő.minimális esélye lehet a babának az együttlétet tekintve.tesztelni nem akartam még mert mindegy mi a vége félek a csalódástól mert örülnék is neki meg kivsiz korai is lenne.csak érdekel hogy mi a valószínűbb és ha továbbra se változik semmi akkor hamarosan tesztelek.

2016. máj. 30. 14:15
 1/1 anonim ***** válasza:
A szoptatas nem fogamzasgatlo modszer,siman lehetsz babas es az is lehet h a tejhormonok meg bezavarnak a menstruaciod rendszeressegebe. (Nekem onnantol h megjott,fix 28napra jott meg mindig,mikozben szoptattam,de en.csak egy pelda vagyok).Szoval 50-50%.
2016. máj. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!