Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja július 13-a...

Ki nem várja július 13-a környékére? Vajon összejöhet így vagy túl korán voltunk együtt?

Figyelt kérdés

Ciklusom 29-31 napos, június 15-én mensziztem 18-án és 24-én voltunk együtt a párommal a ciklus.hu 29-re írja az ovut, 27-28-án volt átlátszó nyúlós szerű nyákom. Ja és először felváltva majd csak a jobb oldali petefészkemnél éreztem szúrkálást. Szerintetek sikerülhet?

Nem hőmérőzök, görbét se vezetek, nem vagyok neki feszűlve a témának, akkor vagyunk együtt amikor jól esik, jön amikor jönni szeretne, de azért titkon örülnénk ha sikerülne. ;) Előre is köszönöm, aki válaszol! :D


2016. jún. 29. 20:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
Gratulalok a babahoz! Sok egeszseget! ☺ kerdezo, hogy vagy? Elmult mar ez az erzes?
2016. júl. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 anonim ***** válasza:
Ja 2-es voltam
2016. júl. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 A kérdező kommentje:

Jajj, de jó.. ;) Gratulálok és boldog babavárást kívánok nektek! Remélem ez nálunk is bejön. :D Drukkolj!! ;)


Köszönöm kérdésed. Igen elmúlt. Veled mizu, hogy vagy? :)

2016. júl. 2. 18:19
 14/72 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Naptar szerint hnap kellene, hogy megjojjon ma teszteltem, de csont nega lett 😞Mondjuk negativba atteve talan mintha valami latszana, de mar inkabb csak bekepzelem... veled kerdezo mizujs? Hogy vagy? #2-es voltam
2016. júl. 3. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 A kérdező kommentje:

Szió! Ne keseredj el, lehet hogy még nem jelzi, csinálj tesztet pár nap múlva ha nem jön meg, erősen szurkolok, hogy mégis pozi legyen! ;) Aztán mindenképpen írj!! ;)

Nekem ma egész nap szurkál a petefészkem felváltva, hol a jobb oldalon hol a bal oldalon, de nem egyfolytában csak időnként. :S Még van 10 napom a nem vártig. Egyik pillanatban úgyérzem, hogy igen most összejött és pozi lesz, a másik pillanatban meg szomorú vagyok, hogy lehetetlen hogy így sikerüljön. Azért már nagyon várom, hogy tesztelhessek, bár lesz ami lesz alapon vagyok továbbra is, nem adom fel, nem élem bele magam, bízom benne hogy ha nem is most, de egyszer sikerülni fog. ;D

2016. júl. 3. 18:19
 16/72 A kérdező kommentje:

Kedves #2!

Mi van veled? Hogy érzed magad? :)

2016. júl. 5. 18:03
 17/72 Peppuh ***** válasza:
100%
Én 14.-ére nem várom.. 28.-a elméletileg a köztes idő h nagyobb eselyel lehetek terhes..28,29,30napokon egyutt voltunk a párommal..es 10nap telt el azóta..viszont fájdogál a hasam olyan mintha megakarna jönni érzésem lenne de az korai még..altalaban 1-2nappal menszi elott szokott görcsölgetni..viszont 2napja görcsöltem erősebben mint menszi ideje alatt szoktam.sokan mondják hogy ez lehet attol is h beágyazódás van ..szekrekedesem is van..igazabol most nemerzem a görcsölést mar reggel óta.. mellem is faj vagyis a mellbimbóm érzékeny.. Valaki valami vélemény?? Nagyon szeretnénk a párommal babát:) ja és reggelre fázni kezdtem nagyon..razott a hideg pedig eddig ilyen nem fordult elő hogy bevoltam takarózva es fázok..
2016. júl. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Én hétfőre nem várom! Már van egy lányom, de szeretnénk kistesót. Igazából régen én éreztem az ovumat, a lányom egyből összejött, de mióta szültem, nem érzem ezeket, így nem tudom, hogy jókor voltunk e együtt a férjemmel. Nekem a papírforma alapján 27-én volt ovum, mi meg 24-én és 27-én este voltunk együtt. Majd meglátjuk mire elég. Én még arra is ráparáztam, hogy mivel nem érzem az ovumat, biztos van hogy nincs is.. Úgy meg ugye nem lehet teherbe esni...
2016. júl. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 anonim ***** válasza:

#17!

Szerintem az a gyanús, ha valami más, mint szokott lenni. Mindenkinek más a pms és a koraterhes tünete is. Én is éreztem, hogy valami más, nem feszült a mellem annyira, mint mensi előtt szokott. Fájt a hasam is, pedig az sem szokott mensi előtt. A nemvárt előtt 2 nappal pozit teszteltem. :)

2016. júl. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 anonim ***** válasza:

#18!

Vegyél ovu tesztet, és megtudod, van-e ovud. Nagyon kevesen érzik azt meg szerintem. Miért ne lenne ovud?

Nálunk ebben a hónapban kimaradt 5 nap a legtermékenyebbek közül, pont félidőben. És éppen most lettem terhes :)

#19 voltam

2016. júl. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!