Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja július 13-a...

Ki nem várja július 13-a környékére? Vajon összejöhet így vagy túl korán voltunk együtt?

Figyelt kérdés

Ciklusom 29-31 napos, június 15-én mensziztem 18-án és 24-én voltunk együtt a párommal a ciklus.hu 29-re írja az ovut, 27-28-án volt átlátszó nyúlós szerű nyákom. Ja és először felváltva majd csak a jobb oldali petefészkemnél éreztem szúrkálást. Szerintetek sikerülhet?

Nem hőmérőzök, görbét se vezetek, nem vagyok neki feszűlve a témának, akkor vagyunk együtt amikor jól esik, jön amikor jönni szeretne, de azért titkon örülnénk ha sikerülne. ;) Előre is köszönöm, aki válaszol! :D


2016. jún. 29. 20:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim ***** válasza:
Ma kellett volna megjönnie, de semmi. :) Simán strandoktam ma! Viszont már tegnap is fájdogált az alhasam, a derekam napok óta fáj. Meg ingerlékenyebb is vagyok. Holnap reggel csinálok egy tesztet. Gabrielt vettem az ára miatt. Remélem az nem egy rossz teszt! (17-es)
2016. júl. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 anonim ***** válasza:
Olyan kedves vagy Pimaszulsuttogó, hogy gondolsz rám/ránk! :)
2016. júl. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/72 Pimaszulsuttogó ***** válasza:
Még szép:) az öröm együtt sokszorosan jó:) utána írhatnánk majd hogy kinek milyen nemű lett, stb :)
2016. júl. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 anonim ***** válasza:

Csináltam tesztet! :) (17-es)

[link]

2016. júl. 12. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 Pimaszulsuttogó ***** válasza:

Végre! Húztad itt az ember idegeit!;) Gratulaaa! Egyébként biztos voltam;)


Többiek? Kérdező? Peppuh?

2016. júl. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 anonim ***** válasza:

sziasztok! én 16 ra nem várom.

szombaton csináltam egy tesztet kiváncsiságból. nagyon nagyon nagyon halványan ott a 2 csík is. a férjem is látja. pénteken tesztelek újra.

drukkoljatok, én is drukkolok.

17. Gratulálok :)

2016. júl. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 anonim ***** válasza:

(17-es) Én is reménykedtem, de te honnan tudtad Pimaszulsuttogó? :)

46-os, neked is drukkolunk! :) Írd meg majd az eredményt, bár ha már most ott van a 2 csík, akkor legközelebb is ott lesz, gondolom! ;) Nekem 2 nappal mensi előtt még semmi nem látszódott!

2016. júl. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nekem holnap kéne NEM megjönnie. Ma teszteltem reggel negatívat, szerintem nekem nem sikerült ez a hónap se. :( El vagyok keseredve. Szívből gratulálok a babásoknak! <3
2016. júl. 12. 14:48
 49/72 Pimaszulsuttogó ***** válasza:

Grat az új babásnak. A tüneteiből sejtettem 17-esnél.


Kedves kérdező még nem jotteg addig van remény. Van akinek nagyon alacsony még ilyenkor a HCG szintje, mellesleg ebben a melegben mindenki sokat iszik, az is gyengíti a csíkokat. Én még mindig szorítok!

2016. júl. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy, köszönöm a bíztató szavaid!💗
2016. júl. 12. 16:51
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!