Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10. napja késik a menszim,...

10. napja késik a menszim, miert negativ a ma reggeli teszt, ennyi késés után sem mutatná még ki?

Figyelt kérdés
23-án kellett volna megjönnie, a ciklusom pontos szokott lenni, 31 napos. Késés óta minden nap tesztelek, 3 napja volt egy pozitiv, ma reggel megint negativ, de menszi még sehol. Terhességi tünetek vannak(hasszurka, mell keményedés..)

2016. júl. 3. 10:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
59%
Kedves kérdező nekem csak 38 napi késésnél lett pozitív a teszt ami egy rossmanos Facelle teszt volt előtte 2 héten keresztül teszteltem és full negatív volt. Aztán orvos 5 hetes terhességet állapított meg. Azért drukkolok. 22 N 13+1 hkm
2016. júl. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm,én még nagyon bízom, :) Neked pedig gratulálok és jó babavárást!
2016. júl. 3. 13:22
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam látni a nem láthatót is, de ezeket a teszteket halvány pozitívnak se mondanám, ne haragudj. :(

Szerintem nem vagy terhes, 10 napos késést már bőven ki kellene mutatnia bármilyen tesztnek (persze vannak kivételek, de a nagy átlagnak ilyenkor, sőt már a nem várt napján, leugrik a 2. vonal)

Szerintem ne ringassátok álomba a kérdeződ, max ha ő mégis a kivételek közé tartozik és tényleg később lesz pozi, akkor még nagyobb lesz az öröm.

De ezek a tesztek negatívak :(

Sajnálom, remélem nem bántott meg az őszinteségem (vagy lehet az én monitorom rossz, de kétlem, mac-ről vagyok).

2016. júl. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Tudom, gondolkoztam, hogy csak szellemcsik, igy képen nem mutatja úgy meg, élőben sokkal jobban látszik. De inkább itt az érdekel, hogy miert nem határozott, ha a többi tünet stimmel.
2016. júl. 3. 15:16
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindkettő pozitív. De, én személy szerint utálom ezt a tesztet... Iszonyatosan függ attól, hogy milyen a vizeleted... Rám a frászt hozta... Megcsináltam egyik reggel, erős két vonal. Másik reggel pedig halványabb... Teljesen bepánikoltam. Azt hittem baj van... Aztán gondolkodtam, h este sokat ittam és éjszaka párszor pisiltem... Úgyhogy vettem egy másik tesztet, az szép erős lett és többet nem is teszteltem, hanem inkább orvoshoz mentem... Ott láttunk szívhangot, onnantól teljesen megnyugodtam :)
2016. júl. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
köszi..bízom, hogy hasonló lesz nálam is a történet :))
2016. júl. 3. 19:03
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Mutassátok már meg légyszi, hogy hol a 2. vonal, hogy mindenki ennyire biztosra mondja, hogy pozitív?

Nem kötekedek, félre ne érts kedves kérdező, drukkolok is, hogy baba legyen, de én tényleg nem látom... :O

2016. júl. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezen a képen a két teszten összesen van 2 csík...
2016. júl. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon halvány, de tényleg ott van :) ha hirtelen nézel rá, nem lehet látni, csak ha nagyon megnézzük :D
2016. júl. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

11es, hat komolyan mondom, most mar leirom, hogy mekkora oltari gyoker vagy, komolyan 😂 Mar leirtam szepen is, meg mindenhogy, hogy te mar akkor boszen teszteltel, mikor konkretan az aktus, amibol a gyereked fogant meg meg sem tortent. Pozi teszt utan egy hettel allapitott meg a doki nala 5 hetes terhesseget, tehat a teszt 4 hetes terhesseget mutatott ki nala. Es csodalkozik a lelkem hogy a 1-3 het kozott negativ volt a teszt 😂😂😂😂😂 Hat teljesen kesz vagyok, hogy ezt ujra es ujra leirod minden heten, vajon meddig egeted meg magad? Na mindegy, csak gondoltam reagalok megint erre a felettebb hasznos kommentre.


Kerdezo, ne haragudj az offert. En telefonrol sajnos mindkettot negativnak latom, de oszinten szurkolok, hogy baba legyen a dologban. Ennyi napos kesessel mindenkeppen keresd fel a nogyogyaszodat, plane hogy pozitiv es negativ tesztjeid is voltak. Drukkolok es minden jot kivanok.

2016. júl. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!