Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátnőmnek nem jön meg 2...

A barátnőmnek nem jön meg 2 napja, védekeztünk és biztosak vagyunk abban, hogy nem lett terhes a barátnőm. Valaki valami ötlet?

Figyelt kérdés

2016. júl. 12. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen ötletet akarsz?

Nem gép, van ez így.

2016. júl. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor valami tanács, lehet csak az hogy túl aggódja a barátnőm ezt az egészet és késik?
2016. júl. 12. 21:16
 3/5 anonim válasza:
0%

Szerintem a biztonság kedvéért menjetek el orvoshoz

(remélem tudtam segíteni)

2016. júl. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
semmilyen védekezés nem 100%os, ezért lehet terhes. csináljon egy tesztet, és menjen dokihoz.
2016. júl. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem tudom mennyi idős a barátnőd, de még egy felnőtt, érett női szervezetnél is normális ha néhány napot késik, nem hogy egy fiatal, 20-as éveiben járó lánynál, akinél még változik még a test...ezerszer késett nekem is meg volt hogy ki is maradt, aztán a fogamzásgátló szedése alatt percre pontos volt, max 1-2 nap difi fordult elő, de akkor sem rohantam orvoshoz, a helyetekben sem rohannék, ha 100% hogy védekeztetek, és most még sem jön meg, vegyetek azért egy tesztet, de orvoshoz menni ráér a barátnőd akkor, ha a következő ciklussal is baj van..akkor állhat hormonzavar a háttérben, vagy a méhnyálkahártya elvékonyodása, betegség és még sok más dolog, de így egyszeri 2 napos csúszás semmit nem jelent
2016. júl. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!