Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez az LH jósteszt...

Szerintetek ez az LH jósteszt pozitív? Én sajnos nem látom annak, csak majdnem.

Figyelt kérdés
Link: [link]

2016. júl. 16. 18:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Nekem pozinak tűnik :) hcgt mikor csinálsz?
2016. júl. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Még nem merek hcg-t, nagyon korán lenne hozzá egyelőre, csak 25-ös van itthon, tuti nem mutatná... Úgy szeretném, ha sikerülne, ezért nem bírtam magammal... Ha a fotózott teszt valóban LH-ra jelzett most, azt nem tudom hogyan értelmezni mondjuk, mert hőmérőzök is, és biztosan 9 napja volt p.é. aszerint...
2016. júl. 16. 19:35
 3/28 A kérdező kommentje:
Ez a hőgörbém, nem épp tankönyvi a ciklusom: [link]
2016. júl. 16. 19:40
 4/28 anonim ***** válasza:
Ez szép pozi teszt.
2016. júl. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Mindkettőtöknek köszönöm a választ! A második válaszolónak: ha hcg tesztem nézne így ki, én is pozinak venném, de ez csak ovu-teszt, jósló tesztként ellőve. Vajon akkor is egyértelműnek vehető már?
2016. júl. 16. 19:54
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

En minden nap csinaltam,figyeltem az erosodest,sosem volt ennyire egyforma a ket csik,nem is voltam terhes 😐

Aztan le is alltam ezzel a teszttel,a kovetkezo honapban mensi elott 3nappal egyertelmu pozit teszteltem hcg-vel. Szoval eleg jo jel,hogy ennyire eros lett. Szerintem holnap reggel siman probalhatsz egy hcg-t! :) drukkolok! Majd ird meg az eredmenyt es tegyel kepet a tesztedrol :)


15hetes kismama :) (2x-es anyuka) :)

2016. júl. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha jostesztkent hasznalod akkor reggeli elso vizeletbol kell!!! Nem jo a delutani. Ha reggeli elsobol ilyen akkor van remeny!
2016. júl. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Én nem jósteszteltem anno, de kipróbáltam a sima hcg tszt után kíváncsiságból és tényleg az ovu teszt is + volt.

szerintem a tied is az és szerintem a hcg is az lenne :) hiába van korán. nem akarnám elkiabálni neked, de szerintem gratulálhatunk! :) (a majdnem pozi is mindenképp biztató, hiszen ilyenkor fullos negának kéne lennie egy normál ciklusban)

2016. júl. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm szépen a választ! Reggeli elsőből lőttem egy ugyanilyen típusú LH tesztet, illetve egy 25-ös HCG-t. Az LH kissé gyengébb az előző estinél, a HCG viszont hómező :( Azt hiszem inkább csak LH-t mutathat a teszt, ami viszont nem túl egészséges, 10 dpo körül ilyen nagy mennyiségben... :S Pedig mára is 2 tizedet még emelkedett a hőm... Mindjárt linkelek képeket is.
2016. júl. 17. 06:56
 10/28 A kérdező kommentje:

A tegnap esti jósteszt és mellette a ma reggeli:


[link]


A ma reggeli HCG hómező:


[link]


Szóval nálam nem válik be az ovuteszt jóstesztként, attól tartok. Azért míg meg nem jön, lehet, hogy nézem majd reggelente, ebben a ciklusban kísérletezek akkor, ha már baba sajnos nincs... :(

2016. júl. 17. 07:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!