Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez az LH jósteszt...

Szerintetek ez az LH jósteszt pozitív? Én sajnos nem látom annak, csak majdnem.

Figyelt kérdés
Link: [link]

2016. júl. 16. 18:35
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

:( oh. sajnálom.

nem értem, ovut miért jelez. az fura, a ciklusod se olyan...

azért még szorítok, hátha mégis korán volt a teszt.

2016. júl. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon korán csináltad a tesztet. Nekem a facelle már egyértelműen pozitív volt amikor az xepil még teljesen negatív...
2016. júl. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Igen, biztosan nagyon korai volt még ez az x-epil ma reggel, de csak nem bírtam magammal... Ha véletlen lenne majd jó hír, írok majd, de most nem is tudom, hogy reménykedjek-e még. Még nem vagyok teljesen letörve, de a bizakodásom is alább hagyott.
2016. júl. 17. 08:59
 14/28 anonim ***** válasza:
Biztos nincs extra halvany kezdodo 2.csik a hcg-n? Lehet az en szemem akarja nagyon latni de mintha nagyon nagyon es meg annal is halvanyabban alulrol folfele haladva halvanyodva lenne ott valami. Vagy csak en latom??!!
2016. júl. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Majd ird meg mi lett!Egyebkent mikorra nem varod?
2016. júl. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Köszi a további válaszokat is! Nem tudom pontosan, mikor lenne esedékes, 2 ciklust követtem hőmérővel eddig, mindkettő 47 napos volt,de azokban korábban volt ovum, mint ebben a ciklusban. Az 1. 12 napos, a 2. 15 napos luteális fázisú volt. Most nem tudom mennyi lesz.
2016. júl. 17. 16:52
 17/28 Pimaszulsuttogó ***** válasza:
Lehet rosszul látom a kép miatt de mintha halvány csík lenne ott, ami ilyen korán teljesen normális hogy nem erős. Drukkolok, ismetelj 3 nap múlva reggel:)
2016. júl. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Azt a minimális halvány csíkot csak egy bizonyos szögből lehet látni, szerintem száradási lehet, mert időn túl vettem észre csak.
2016. júl. 17. 16:55
 19/28 Pimaszulsuttogó ***** válasza:
100%
Nekem az első teszt fényben alig látszódott, csak árnyékban volt jobban kivehető:) nem tudom milyen tesztet használsz, de általában a száradási csík nem színes hanem szürke vagy fehér, úgyhogy erősen megy a drukk:)
2016. júl. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a drukkolást is :) Egyelőre csak egy újabb jóstesztet csináltam reggeli elsőből, amit erősebbnek látok kicsit a tegnap reggelinél, de az eredeti, 9 dpo délután/estinél halványabb még picit, vagyis nem egyforma erős a teszt a kontrollal (11 dpo-n). Fotót ha sikerül, teszek fel, de lehet csak délután.
2016. júl. 18. 05:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!