Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napja kesik a menstruaciom...

3 napja kesik a menstruaciom de semmi mas tunet nincs, lehetseges h igyis lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Holnap reggel fogok tesztelni de mar nagyon parazok miert keshet. 28 naponkent szokott megjonni de az utolso 2 honapban 24 naponkent jott meg, lehetseges most azert keshet? Mert ez mar a 31 edik nap.. Vagy arra is gondoltam h talan a mutetem miatt keshet? Femkivetel volt a labambol es utana veralvadasgatlot iskaptam meg gerincbe adott erzestelenitessel tortent a mutet lehet ezek felboritottak ? Volt parszor h nem vedekeztunk de nem elvezett belem hanem csak kicsit betette es utana kivertem neki
2016. júl. 22. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem egyik terhességnél sem volt tünetem az elmaradó menstruáción kívül, csak a 3. trimeszterben gyomorsav... (na meg GDM, de az nem tünet...)
2016. júl. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Mi értelme volt ennek a kérdésnek?

Ha szexelsz lehetsz terhes, ha megszakítással meg pláne. Nincs 100%-os védekezés. Holnap reggel a tesztbol kiderül.

Megkérdezhetem, hogy mi értelme annak, hogy egy kicsit beteszi? Bocsánat csak sosem értettem ..

2016. júl. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mar egyszer teszteltem negativ lett de meg mindig nem jott meg, holnap ujra tesztelek
2016. júl. 24. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!