Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy ilyen feltételekkel terhes vagyok? (Kíméljetek kérlek a rosszalló válaszoktól akkor még máshogy nézett ki a helyzetünk)

Figyelt kérdés
A ciklusom 8. Napján voltam együtt utoljára a már volt barátommal, megszakításosan nem helyesen "védekeztünk" nem tudom hogy belém élvezett-e. Most vagyok a ciklusom 23. Napján, ma szúrt jobb oldalt a petefészkem és kicsit a hasam is. Más tünetem nincs, ez lehet terhességi jel? (Az előző ciklusom 21 nap volt de átlagosan 28) Nagyon félek mert azóta szétmentünk és amiket megtudtam róla már nem akarok tőle gyereket egyáltalán!
2016. aug. 19. 19:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha nem élvezett beléd akkor is lehetsz terhes, de ezek a tünetek nem biztos jelei a terhességnek. Amikor lehet vegyél tesztet.
2016. aug. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Egy kis hasi szúrás abszolút nem jelent terhességet.


Egy védekezés nélküli együttlét esetén is nagyon kicsi a terhesség esélye, azaz nem 100%, mint ahogy azt sokan hiszik ezen az oldalon.


Én mindenképpen felkeresném a nőgyógyászt, hiszen ott kapsz a legbiztosabb választ.

2016. aug. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Az lehetséges lenne, hogy az előző rövid ciklus miatt most később lenne a peteérésem?
2016. aug. 19. 19:10
 4/13 A kérdező kommentje:
Mert ahogy a mensi naptárban néztem ha az előző ciklus 28 nap lett volna (kicsit felborult a hormonrendszerem gyogyszer miatt azert jott meg hamarabb) akkor pont mára esett volna a pé.
2016. aug. 19. 19:13
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha ilyes eset van miert nem vettel ba esemeny utanit ..?


Ha nem jon meg akkor vegyel tesztett

Ez biztosabb modszer mint a gyak. valaszok ...


Es igen lehetsz terhes ... Eleg egy spermium a megfelelo idoben

2016. aug. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Akkor még együtt voltunk, nem volt volna gond.
2016. aug. 19. 19:37
 7/13 anonim ***** válasza:
Terhesség jele biztosan nem, az szerintem baromi korai lenne. Vagy késői peteérés, vagy meg fog jönni. Ilyenkor, mikor az ember izgul es nagyon odafigyel a tünetekre, minden piti kis valamire már felfigyel, amit máskor eszre sem venne. Valószínűleg csak pánikolsz, egyébként fel sem tűnne semmi magadon. Most hiába keresgélsz jeleket magadon, nem fog kiderülni semmi. Ha már késik (érdemes a leghosszabb ciklust alapul venni rendszertelen esetén), akkor tesztelj.
2016. aug. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most a jelekből leginkább azt veszem észre, hogy kicsit eltolódott a pé-m. Remélem így is lesz:)
2016. aug. 21. 09:20
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom ezzel a válasszal mennyire segítek de azért leírom. Mi az elejétől fogva megszakításosan vagyunk együtt és sosem lettem terhes. ( 6 év alatt ). Szerintem inkább azért szurkál mert hamarosan meg fog jönni a mensid.
2016. aug. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Segitettél, köszönöm!
2016. aug. 21. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!