Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy ilyen feltételekkel terhes vagyok? (Kíméljetek kérlek a rosszalló válaszoktól akkor még máshogy nézett ki a helyzetünk)

Figyelt kérdés
A ciklusom 8. Napján voltam együtt utoljára a már volt barátommal, megszakításosan nem helyesen "védekeztünk" nem tudom hogy belém élvezett-e. Most vagyok a ciklusom 23. Napján, ma szúrt jobb oldalt a petefészkem és kicsit a hasam is. Más tünetem nincs, ez lehet terhességi jel? (Az előző ciklusom 21 nap volt de átlagosan 28) Nagyon félek mert azóta szétmentünk és amiket megtudtam róla már nem akarok tőle gyereket egyáltalán!
2016. aug. 19. 19:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
37%

Akkor.még együtt voltatok és nem LETT volna gond??? Miért,akkor veled marad a pasi vagy mi? Nem is értem,hogy nem lett volna gond,ha kb. két hét elteltével már nem is vagytok együtt.

Egyébként pedig egy kis szúrás,akármi.még nem terhes tünet. Főleg úgy,hogy még nincs is itt az esedékes menstruáció ideje!

2016. aug. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Szerencsére megjött ma a 27. napra :))
2016. aug. 23. 14:03
 13/13 anonim ***** válasza:
A szúrkálás a peteérés lehetett. Én is ilyeneket éreztem akkor. :)
2016. szept. 11. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!