Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus.hu-n mikor húzza be...

A ciklus.hu-n mikor húzza be a peteérés napját a gép? Még csak most kezdtem el vezetni. Ha 2 hónap meglesz utána csak?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
amikor érzékeli a hő megemelkedését (ehhez kell kb. 2-3 emelkedett hőjű nap) és így utólag húzza be. de van, hogy téved
2010. ápr. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Ezek szerint muszáj a Hőt is vezetni ahhoz hogy behuzza?
2010. ápr. 21. 11:31
 3/7 anonim ***** válasza:
persze. ha nem vezetsz hőt, akkor nem a diagrammon, hanem a ciklusoknál számol egy várható ovu-t (zölddel jelöli). de ez még gyakrabban téved, mint a hőmérőzősnél
2010. ápr. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem!!!Köszi szépen a gyors válaszokat
2010. ápr. 21. 11:35
 5/7 anonim ***** válasza:

én sosem vezettem a hőmet, mégis behúzta...


átlagos ciklust számol és a közepére húzza a vonalat. tehát ha pl. 28 naposak a cilusaid, akkor a 14. napot jelöli meg, ha viszont 32 naposak, akkor a 16. napot.


folyamatosan számol átlagost ciklushosszt, tehát ha 3 hónapig mindig más és más a ciklushossz, akkor a 3 hónap átlagával számol a 4. hónapban.


nekem mindig rossz helyre húzza a peteérést, mert volt egy 40 napos ciklusom egy éve (betegség miatt).


jobban jársz, ha hőmérőzöl és ovu tesztet használsz. amikor elkezdtem eeket használni, a második hónapban terhes lettem :) akkor jöttem rá, hogy a ciklus.hu 3-4 nappal későbbi napot adott meg folyamatosan. :)

2010. ápr. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
illetve nem behúzta a vonalat, hanem megjelölte a napot, igazad van Első. de rosszul, ez a lényeg.
2010. ápr. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi.Annyira nem lényeg mert 2 naponta dolgozunk a babán.Csak ugy elkezdtem vezetni.De nem figyelek semmi jelet.Most lesz 3.honapja majd hogy probálkozunk.Remélem nem kell sokat várni már a babocára
2010. ápr. 21. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!