Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhesség a dologban?

Sacko91 kérdése:

Lehet terhesség a dologban?

Figyelt kérdés
Tudom rengeteg ilyen és hasonló kérdések vannak már ,de szeretnék külön választ,igazolást vagy éppen cáfolást a "problémámra" :) Kb 1 hete hogy párom megjegyezte "picit nőtt a mellem " nos innen indult ki hogy elkezdtem figyelgetni magam . E hónap első napjától kezdve tehát majd 1 hete görcsölök ,hol erősebben ,hol gyengébben ovum aug.26-án volt amikor is pár nap kimaradás után pont erre a napra esett h együtt voltam a párommal. Most 9 .-re nem várom és ma 3 nappal a nem várt előtt valahogy furcsa csend lett nincs menszi görcs,ami ez idáig ilyen nem volt ,ugyan is általában vagy aznap vagy előtte 1-2 nappal hogy elkezdek nagyon görcsölni most viszont nem így történt . Egyéb tünet : savas érzés a gyomorban ,kisebb hányinger , nem egészen fehér krémes folyás , nem fáj viszont duzzad a mell (menszi előtt iszonyatosan szokott fájni ) nem vagyok feszült :) hol ott menszi előtt mindg vita volta párommal (bár ez nem igazán tünet,inkább pozitív dolog ) :D Valamelyik este valahogy jött egy hülye gondolat ,hogy kimondjam páromnak "TERHES VAGYOK" . Nem tudom hogy most mire gondolhatnék de fura most az egész nem olyan mint menszi előtt általában.... Segítsetek meg erősíteni vagy cáfolni ha úgy van illetve,várom a ti tapasztalaitokat is hogy nálatok ez hogy volt mit éreztetek ?

2016. szept. 6. 08:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Tünetnek betudni bármit is még nagyon korai lenne. Pláne 1 héttel ezelőtt a mell növekedés... Mégis hogy? Mikor még a beágyazódás em történt meg akkor. Legalábbis az aug. 26-i ovut tekintve.

Őszintén szólva ezek szerintem pszichésen produkált tünetek, még akkor is, ha tényleg sikerült.

Majd hétvége felé kiderül.

2016. szept. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ezek nagyrészt olyan dolgok, amiket most elkezdtel megfigyelni. Az h parod szerint nott a melled, hat eleg relatív... A többi viszont egyik se tipikus tünet, mert ez egyik hónapban van masikban nincs a nőknél. Szóval ha volt aktus védekezés nélkül, akkor nemvart korul néhány teszt és a választ megkapod.

Ebből barmi lehet.

2016. szept. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Persze magam se alapozom az egészet 100%ra a terhességnek csak vannak furcsa érzéseim amiket nem tudok hova tenni. Mellnövekedést azt úgy olvastam be lehet tudni hormon növekedésnek is ami egyes együttlétekből adodó orgazmus is okozhatja,ebből nem tudom mi igaz de ezt olvastam.Meg találtam ugyan ebben a témában egy kérdezőnél hogy neki is menszi előtt majd 1 héttel már duzzadt a melle őt akkor "lesajnálták" majd kiderült h valóban terhes ... nem mondom h nálam is ez van csak szeretnék néhány tapasztalatot is olvasni h ki mit érzett amikor még nem vagy már igen ,tudta h terhes akár menszi előtti napokon ...de nekem a negatìv válasz is válasz :)
2016. szept. 6. 09:38
 4/16 anonim ***** válasza:

Biztos választ egy terhességi teszt tud adni. Lassan érdemes tenni egy próbát.

A mellem nekem is megduzzadt, már a nemvárt előtt kb. egy héttel, máskor nem fájt, akkor igen. De az is tény, hogy a korai terhesség tünetei annyira általánosak, hogy bármitől lehet.


A helyedben biztos ami biztos, vennék egy facelle tesztet, az korán kimutatja, és árban is korrekt. Reggel, első pisiből már jó eséllyel kapsz helyes eredményt.

2016. szept. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

" neki is menszi előtt majd 1 héttel már duzzadt a melle őt akkor "lesajnálták" majd kiderült h valóban terhes ... "


Ez nagyon valószínű, hogy véletlen egybeesés. Én inkább arra tudok példákat, hogy mikor ilyen ideje korán minden féle tünettel, furcsasággal előálltak, akkor nem volt terhesség.

2016. szept. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szia, nekem a masodik terhessegemnel volt h mar majdnem egy hettel azelott mielott megjott volna mar emelyegtem. Onnan tudtam h sikerult.😊 jelenleg is ezt erzem, uh remenykedek. Szoval lehet h le leszek pontozva, de sajat tapasztalatombol leszurve sztem lehetseges😊 mindenkepp ird meg h mi lett
2016. szept. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ha valami más, mint szokott lenni, nekem az a tünet. Ez persze egyénenként változik.

Nekem volt folyasom a nemvárt előtt, pedig nem szokott. Igenis rosszul lettem a férjem illatától egy héttel hamarabb.

A nemvárt előtt 2 nappal a facelle egyértelmű pozitív lett, úgyhogy lassan probálhatod.

Drukkolok!

13hkm

2016. szept. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan "csak" egy kémiai terhességem volt,de abban a hónapban nekem is volt olyan hogy egyszerűen ki kellett bökjem hogy 'terhes vagyok':)(egyébként nem vagyunk baba projectbe),sokat görcsöltem és majd leszakadt a derekam.Drukkolok Neked!
2016. szept. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a további válaszadók hozzászólásait! :) Igen sok olyan dolog van most ami amúgy nem szokott ,teljesen "fordított napokat" élek most a bizonyos napok előtt :) nem akarom elkiabálni de vágyom már egy babára . Közeljövőben nőgyógyra is megyek mivel volt egy méhen kívülim ami után több mint 2 éve még nem estem teherbe és ennek szeretnék utána járni ,de most valahogy ezek a "más napok" elgondolkodtattak h nem e .... köszönöm a drukkot és mindenféleképpen írok ! 7 végére tervezem a tesztet !
2016. szept. 6. 14:15
 10/16 A kérdező kommentje:
Hossszú a várakozás ....2 napom van a mensziig de a pár napos görcsök óta nincsennek ilyen panaszaim viszont a mai nap reggel picit émelyegtem a kv tól plusz ilyen melegség érzés van a méhem tájékán . Néha olyan mintha megjött volna ilyen folyás szerű érzés ahogyan akkor szoktam érezni ha megjön de semmi de igazából ez a krémszerű folyás sincs jelen ... nem tudom már hogy mire véljem de mindenféleképpen legalább a nem várt napjár vagy legalább
2016. szept. 7. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!