Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhesség a dologban?

Sacko91 kérdése:

Lehet terhesség a dologban?

Figyelt kérdés
Tudom rengeteg ilyen és hasonló kérdések vannak már ,de szeretnék külön választ,igazolást vagy éppen cáfolást a "problémámra" :) Kb 1 hete hogy párom megjegyezte "picit nőtt a mellem " nos innen indult ki hogy elkezdtem figyelgetni magam . E hónap első napjától kezdve tehát majd 1 hete görcsölök ,hol erősebben ,hol gyengébben ovum aug.26-án volt amikor is pár nap kimaradás után pont erre a napra esett h együtt voltam a párommal. Most 9 .-re nem várom és ma 3 nappal a nem várt előtt valahogy furcsa csend lett nincs menszi görcs,ami ez idáig ilyen nem volt ,ugyan is általában vagy aznap vagy előtte 1-2 nappal hogy elkezdek nagyon görcsölni most viszont nem így történt . Egyéb tünet : savas érzés a gyomorban ,kisebb hányinger , nem egészen fehér krémes folyás , nem fáj viszont duzzad a mell (menszi előtt iszonyatosan szokott fájni ) nem vagyok feszült :) hol ott menszi előtt mindg vita volta párommal (bár ez nem igazán tünet,inkább pozitív dolog ) :D Valamelyik este valahogy jött egy hülye gondolat ,hogy kimondjam páromnak "TERHES VAGYOK" . Nem tudom hogy most mire gondolhatnék de fura most az egész nem olyan mint menszi előtt általában.... Segítsetek meg erősíteni vagy cáfolni ha úgy van illetve,várom a ti tapasztalaitokat is hogy nálatok ez hogy volt mit éreztetek ?

2016. szept. 6. 08:57
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
.... 1 kimaradt napot hogy biztosra menjek a teszttel ...lemaradt a vége :) lehet a plusz tünet jele a terhességnek ? valamint nincs jelen a fehér folyás ,valaki azt mondja hogy inkább ez a biztosabb jel mivel a menstruáció előtt valószínűbb a fellépő folyás .... szerintetek ????
2016. szept. 7. 17:04
 12/16 anonim ***** válasza:

Nekem mondjuk volt fehér krémes folyasom mar a teszt előtt, de ebből meg nem következtettem semmire. Mondjuk fura érzésem volt igy hamarabb teszteltem, 3 nappal előtte már pozi tesztem volt, de azt tényleg csak akkor kezdtem érezni.

Üdv

A 26hm

2016. szept. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Utolsó ,kösźönöm a válaszod ! Hát embere válogatja mindenkinél másképp zajlik le a terhesség .Van akinél tipikusan produkálva vannak a tünetek van akinél 1-2 vagy 1 egy sem. Én még bizakodóban vagyok egyenlőre semmi jele menstruációnak ugyan 1 nap még hátra van de ilyenkorra már szoktak jelentkezni a görcsők,de a pár napos görcsök óta semmi jele ...nem tudom még ...lehet holnap vagy után hirtelen megjön de lehet nem...ma megyek orvoshoz az említett dolog miatt aztán nem tudom hogy mit hoz a jövő de remélem a legjobbakat ha meg nem akkor új nap új remény :)
2016. szept. 8. 10:43
 14/16 anonim ***** válasza:

A feher folyast passzolom h menstruacio elott van e v nincs altalaban, de nalam most jelentkezett. Ami furi nalam h a keteves kislanyom ugy alszik el 3 napjah a hasamon van a feje😊

(Asszem talan 4-es voltam)

2016. szept. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem 4-es hanem 6-os voltam 😊
2016. szept. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki írt ! Sajnos egyenlőre nincs baba :( Viszont említettem hogy megyek magánba a nőgyógyászomhoz és elküldött hormon vizsgálatra ahol ezek az értékek jöttek ki : FSH - 7,32 U/L

LH - 4,44 U/L

Progeszteron - 1,28 nmol/ L

Oestradiol - 147,00 pmol/L

Prolactin - 267,20 miu/L

CSütörtökön kell visszavinnem az eredményt ! Aki esetleg valamit konyít hozzá vagy volt már vizsgálaton és kb tudja a tartományokat azok segítségét így elfogadnám hogy segítene kielemezni így előre láthatólag a dolgokat ...

2016. szept. 13. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!