Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesés elősegítése?...

Teherbeesés elősegítése? Részletek lentebb.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lassan egy éve próbálkozunk a férjemmel, nagyon szeretnénk kisbabát. Teljesen rendben van a ciklusom. 28-29 napig tart, ált. a 15. napon ovulálok. Már próbáltuk, hogy szinte naponta együtt voltunk, most az elmúlt két hónapban és a jelenlegi ciklusomban pedig kétnaponta. Azt javasolta az egyik ismerősöm, hogy igyak gyógyteákat, de nem tudta megmondani, hogy konkrétan milyet/hogyan. Ezzel kapcsolatban szeretnék segítséget kérni. Ti mit tapasztaltatok? Vagy van esetleg valami más, amit ajánlanátok? Nektek mi segített?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. szept. 17. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia mi 9honapja sikertelenül.palastfu teat javasoljak itt tobben is enis elkezdem ha mostsem sikerül
2016. szept. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nem akartok még menni orvoshoz, én javaslom nektek az ovulációs tesztet (hiába fix a menzeszed, lehet eltolódik), illetve a 2 naponta levő együttlétet. Ezen felül még a conceive plus megtermékenyítést stimuláló gélt. (Ez optimális közeget teremt a spermáknak, így ha az a baj, hogy nem olyan életképesek a hüvelyben, akkor ezt ki tudjátok küszöbölni :) ). Nekünk így 2 hónap alatt összejött, habár mi előtte 1 évig nem is próbálkoztunk (orvosi kivizsgálásokra jártam, elvileg nem lehetett volna baba, mi ezeket vetettük be, és sikeresen.)

Én a fastest.hu-ról rendeltem ezeket, de egyébként jól bevásároltam, megmaradt egy csomó cuccom, amiket eladok a jófogáson, szóval ott is érdemes körülnézni, szerintem sokan járnak így mint én, hogy megvesznek egy csomó mindent, aztán összejön szinte rögtön, és "occsóé" megszabadulnak a már haszontalan dolgoktól :D

20 hkm

2016. szept. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a palástfű tea bevált, a második teas hónapban estem teherbe.

Ezt a teát az ovulációtól kell inni, tej jó ötlet az ovu teszt. A mensiig ihatod. Napi két csésze max.

Sokan esküsznek a méhpemőre, nekem az lett volna a következő ötletem.

Persze minden tea vagy szer adott problémát old meg. Azaz alapvetően tudni kellene, nálatok mi a probléma.

Ha még nem kezdted el, mérd a hődet, használj ovu tesztet.

Ha nem jön össze egy év után sem, érdemes kivizsgálásra menjetek. Hiába szedsz te mindent, ha pl a párod spermàja nem megfelelő.

Drukkolok! Ne add fel, nekem másfél ev után, vetélést követően spontán sikerült.

2016. szept. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj el hormonvizsgalatra es probalj meg ovu elott elmenni uh-ra h megnezze milyen vtg a nyalkahartyad. A 7 mm az mar jo! Nekem hobapokon keresztul 5 mm koruli volt ahova nem is tud beagyazodni.hajra;)
2016. szept. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


A teát a következő ciklusomban (bár remélem, hogy nem jön meg) ki fogom próbálni, és ovu tesztelni is fogok.


Vizsgálatra "csak úgy" el lehet menni hamarabb is? Mármint itt pl. az ultrahangra gondolok. Mikor elkezdtünk próbálkozni, akkor voltam rákszűrésen, és mást nem is mondott az orvos, hogy lehetne. És ha lehet, mit lenne jó megnézni? Magánrendelő vagy egy kórházi szakrendelésen is foglalkoznak ilyesmivel?

2016. szept. 20. 12:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Hat a magandokinal kicsit jobban megvizsgal, meg azt is meg tudja allapitani h volt e tüszorepi vagy sem csak jokor kell elmenned uhra ugy a 13. Ciklusnapon.az ovuteszt neha jelez peteerest pedig lehet nincs
2016. szept. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!