Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Békéscsabán melyik nőgyógyászt...

Békéscsabán melyik nőgyógyászt ajánljátok, aki nem int 6 hónap után türelemre, ha alapos kivizsgálást szeretnék a teherbeesés elősegítése miatt?

Figyelt kérdés
2009. máj. 15. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Dr. Maczó Norbertet ajánlom,hozzá járok.Nagyon lelkiismeretes orvos és lehet vele normálisan beszélni.Kórházban van a magánrendelése,szerdán és pénteken.4000Ft/alkalom,bejelentkezési szám: 06-70-64-60-860

Sok sikert kívánok! (27 hetes)

2009. máj. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Nála még valóban nem voltam. Igazából még decemberben abbahagytam a tabit, és össze van zavarodva a ciklusom, ez lehet a gond, de hátha tud segíteni a ciklus rendbe tételében. :O)
2009. máj. 15. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!