Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha pettingeltun...

Lehetek terhes ha pettingeltunk es azota 4x volt meg?

Figyelt kérdés

2016. okt. 16. 13:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ez komoly kerdes? Azota ezen gondolkodsz? :D
2016. nov. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ideje elmondanod a szüleidnek, hogy kb. a negyedik hónapban vagy.
2016. nov. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem mert van az amikor a nők nem veszik észre hogy terhesek. Amugy már kb a 20.hétben járnék. Eddig is nagyon vékony voltam és nem nagyon nőtt a hasam.
2016. nov. 19. 12:58
 14/22 anonim ***** válasza:
67%
De mégis hogy lennél terhes, te böszme?! Istenem... Tudod, hogy készül a gyerek? Úgy, hogy a barátod belédspricceli a spermát. Egy kis tiniknek való tipitapitól rohadtul nehezen lehet teherbe esni. De amilyen életképtelen és szerencsétlen vagy, neked tuti sikerülne...
2016. nov. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
54%
Az nagyon ritka, hogy valaki nem veszi észre a terhességet, hányingere szinte mindenkinek van az első hetekben és nagyon erős fáradtsággal is jár ez az állapot, és persze ezer egyéni tünet. 20 hetesen már bőven látszana a hasadon, ha terhes lennél. De nem lenne egyszerűbb és megnyugtatóbb ha vennél a dm-ben, rossmannban párszáz forintos terhességi tesztcsikot? Az aktus után 14 nappal már biztosat mutat reggeli, első vizeletből. Egyébként terhességhez az kell, hogy a spermák a méhedbe jussanak, pettingnél ilyen nem fordulhat elő.
2016. nov. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
75%
Te egy GYÖKÉR vagy! és ezt sem veszed észre....
2016. nov. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Te nem terhes hanem fogyatékos vagy.
2016. nov. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem élvezett beléd a partnered, akkor nem lehetsz terhes... pettingnél meg egyértelmű, hogy nem történt ilyen dolog, mert azt már szexnek hívják.


De ez megint olyan kérdés, hogy huh... ennyi erővel kiírhatnám, hogy ha reggel nem az ágyamban ébredtem, akkor teleportáltam?


Biztos unatkozó kockagyerek vagy, mert még egy tinilány is tud annyit legalább, hogy ha 4-szer menstruál, ami 4hónap, akkor nem áll fent terhesség...

2016. nov. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Inkább olvass el egy biosz könyvet!!!
2016. nov. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
az ilyen kérdéseket miért nem törlik????
2016. nov. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!