Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miértlehet az, hogy múlt...

Miértlehet az, hogy múlt hónabban meg volt a menszim de jóval kevessebb vér volt és barnafolyás. Most pedig 12 napja késik a menszeszem?

Figyelt kérdés
Csináltam tesztet de negatív lett.
2008. okt. 4. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképp menj el dokihoz! Egyébként milyen tesztet használtál? Másik fajtát nem próbáltál?
2008. okt. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
mindenképp menj el orvoshoz ő mégis csak többet tud mondani és csináltass vérvizsgálatot az tuti nem csap be!!!!!!
2008. okt. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Velem is ugyanez a helyzet, de már nem először sajnos. Engem elküldött az orvos hormonvizsgálatra, mert ezek a tünetek hormonproblémára utalnak. Nálad is ez lehet. Általában ha csak barnás a menstruáció, akkor elmaradt a peteérés. Vagy a másik variáció, hogy az ember lánya terhes :)
2008. okt. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen menzim volt augusztusban, aztán szeptemberben meg sem jött.Amikor már a 3. héten sem jött meg, elmentem a dokimhoz. Kedden újra megyek bébilesre.
2008. okt. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves 16.25_ös válaszoló! És mi lett a vizsgálat eredménye?
2008. okt. 4. 18:21
 6/8 anonim válasza:

Én voltam a 16:25-ös.

Szóval az eredményem annyi, hogy nagyon alacsony a prolaktin szintem, emiatt elmarad a tüszőérés, mármint 12mm-esig érik aztán annyi, így clostbegit hormont kaptam, amit a mensi elején kell szednem, aztán majd nézik uh-n a középidőben, hogy mi törénik. Te voltál végül orvosnál?

2008. okt. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jövőhéten csütörtökön.Még mindig nem jöttmeg reménykedem benne,hogy baba.
2008. okt. 9. 12:43
 8/8 anonim válasza:
Én is szorítok, hogy az legyen! Azért majd írd meg az eredményt.
2008. okt. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!