Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakításos módszerrel...

Megszakításos módszerrel csináltuk, de még nem jött meg a barátnőmnek, mikor 3 napja meg kellett volna jönnie. Terhes?

Figyelt kérdés
Nyilvan nem élveztem belé,de még most se jött meg neki,pedig mindig így csináljuk. És 5 napja csináltuk

2016. nov. 1. 18:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A megszakításos szex Nem Védekezés!!! Ha nem akartok gyereket akkor Védekezzetek Normálisan!!! Igen lehet Terhes. Csináljon egy terhességi tesztet.
2016. nov. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem megbízható módszer, tudom mert mi is egy darabig így "védekeztünk" de bennem mindig ott motoszkált a gondolat, hogy ebből baj lesz és szerencsére időben kapcsoltam és óvszerre váltottunk. Az esély megvan, vegyen egy tesztet és másfél hét múlva teszteljen, mert ha jól számolom addigra már kimutathatja.
2016. nov. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%

Ma talaltal erre az oldalra?

Ha nem, akkor olvasgattal mar itt talan. Minden nap!!! tobb ilyen felelotlen, ostoba, semmibol nem tanulo ir ide!

Ez nem vedekezes!!! Mikor fogjatok fel???!!!

2016. nov. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi is megszakításos módszerrel "védekeztünk", ha lehet ezt védekezésnek hívni, évekig nem volt baj, aztán mostanra már 34+3 hetesek vagyunk, persze nem volt baj, hogy összejött.

Ha viszont 100% hogy nem akartok gyereket, védekezzetek, mert 50-50 hogy a barátnőd így teherbe esik.

2016. nov. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
mivel nem védekeztetek így lehet terhes. csináljon tesztet.
2016. nov. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A megszakításos módszer nem védekezési hanem egy fura babagyártási módszer.
2016. nov. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Rendszeresen szexeltek védekezés nélkül és nem jött meg neki.

Igen, valószínűleg terhes! Gratulálok, kispapa!

2016. nov. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy terhes, hiszen késik. Imádkozzatok, h megússzátok és mindig húzzatok gumit vagy vegyen be a csajod tablettát, ha nem akartok babát.


Leírtam másik kérdésnél is, nemrég, h a tinilányoknak összevissza van a ciklusuk, sose tudni, hogy most 28 napra vagy 35-re fog megjönni, így ki sem lehet számolni, h épp termékeny időszakban jár-e vagy, hogy mikor kell megjönnie. Mewrt lehet, h azért késik neki, mert terhes, vagy lehet, h nem is késik, csak egyszerűen így jön meg neki ebben a hónapban. Na ezért kell ezerrel védekezni a fiataloknak.

2016. nov. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
10%

Igen, hallottam mar olyanrol, hogy valaki megszakitasos modszer mellett esett teherbe az elovaladektol, persze lehet, hogy nem csak elovaladek volt...

A sajat tapasztalatom viszont, hogy honapokig igy "vedekeztunk" a ferjemmel, miutan abbahagytam a gyogyszert es babat terveztunk, de még hagytam par honapot a szervetemnek, hogy kitisztuljon es nem lettem terhes!

Nyilvan, aki még nem akar babat, az ne ezt a modszert valassza...

2016. nov. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem kicsiknek valo, szoval válasszâtok az òvszert legalább!
2016. nov. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!