Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barnás folyás több napon át...

Barnás folyás több napon át mi lehet?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a 43. ciklus napon, még nem jött meg...okt 12-én volt az utolsó mensim első napja, voltunk együtt utána többször is 2-3 naponta, legutóbb okt 31-én. Babát szeretnénk, 3. hónapja szedek barátcserje kapszulát is, talán az is bekavarhat? Átlagba 28-35 naposak a ciklusaim. 35. és 40. napon negatívat teszteltem! Kb másfél hete barnás folyásom van, csak napközbe, hol enyhébb, hol több és néha nagyon apró pici barna darabok is vannak a papíron! És a hüvelyemet egyszer "vizsgáltam" és az ujjamon is voltak pici darabok...Vasárnap a 46. nap reggel tesztelek még, aztán hívom a nőgyógyászt, ha pozi ha negatív a teszt...Egyébként más tünetem nincs semmi különös!


Valakinek hasonló tünet, észrevétel volt már?

Köszi!



2016. nov. 24. 13:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
A barátcserje hatása. Ezért nem szabadna orvosi utsaítás nélkül szedni. Sokaknak árt.
2016. nov. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel ! Sajnos
2016. nov. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Magamtól kezdtem el valóban szedni, hogy szabályozza kicsit a ciklust. Van még pár napi adag e hónapra, gondoltam beszedem, mivel min. 3 hónapot írnak hogy annyi kell, h hasson! Nődokinak mondjam ha megyek, h szedtem? És akkor ő ad tanácsot ha netán "helyre kell állítani a rendszert"?
2016. nov. 24. 13:37
 4/16 anonim ***** válasza:

Persze,hogy mond el neki,hogy szedted. En cickafark teat ittam kozti verzesem lett..nyilvan az is lehet nincs osszefugges,de a dokim szerint okozhatta a tea is.


De a doki megvizsgal,csinal uht esetleg nezet hormonokat es maris kiderul mi a baj.Egyebkent sem art egy vizsgalat a pici elott;)

2016. nov. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hétfőn megyek kértem időpontot, minél hamarabb az a biztos! Remélem nincs nagy baj...
2016. nov. 26. 12:16
 6/16 anonim ***** válasza:
De tesztet még nem is csinaltal eddig?
2016. nov. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
De, írtam a kérdésem alatt, h 35. és 40. napon és negatív lett. :( Olvastam már olyanról, h valakinek 46. napon jeleztr csak a teszt! Holnap csinálok egyet még, pont 46. nap lesz mert még mindig nem jött meg...bár hétfőn a nődoki úgy is megvizsgál szerintem!
2016. nov. 26. 19:48
 8/16 A kérdező kommentje:

Voltam nődokinál, azt mondta nem a barátcserjétől késhet, hanem túlsúlyomtól! :/ Szóval innen alap, a diéta, mozgás!


Papírra még ezt írta: uh: endometrium 8mm, kismedencében egyéb kóros nem található. Ez mit jelent?

És azt mondta, látott ő már karon varjút, hetente csináljak azért terhes tesztet! És ha 3 hónapig nem jön meg, v baba sincs, menjek újra!


Medicura barátcserje tablettát szedek egyébként.

2016. nov. 28. 16:49
 9/16 anonim ***** válasza:
Endometrium,ha jol tudom mehnyalkahartyat jelent. Ha nagyon vastag lenne akkor utalhatna terhessegre.
2016. nov. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Akkor ez a 8 mm normális? Közbe utánaolvastam kicsit, de akkor semmi extrára nem utal!?
2016. nov. 28. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!