Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barnás folyás több napon át...

Barnás folyás több napon át mi lehet?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a 43. ciklus napon, még nem jött meg...okt 12-én volt az utolsó mensim első napja, voltunk együtt utána többször is 2-3 naponta, legutóbb okt 31-én. Babát szeretnénk, 3. hónapja szedek barátcserje kapszulát is, talán az is bekavarhat? Átlagba 28-35 naposak a ciklusaim. 35. és 40. napon negatívat teszteltem! Kb másfél hete barnás folyásom van, csak napközbe, hol enyhébb, hol több és néha nagyon apró pici barna darabok is vannak a papíron! És a hüvelyemet egyszer "vizsgáltam" és az ujjamon is voltak pici darabok...Vasárnap a 46. nap reggel tesztelek még, aztán hívom a nőgyógyászt, ha pozi ha negatív a teszt...Egyébként más tünetem nincs semmi különös!


Valakinek hasonló tünet, észrevétel volt már?

Köszi!



2016. nov. 24. 13:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Sztem ez meg normalnak szamit. Az a baj,hogy nekem nem irtak uhra nyalkahartya erteket csak egyszer mensi utani napon 6mm.Mikor baba volt ezt nem mertek mert mar latszott a petezsak. Tesztelj hatha;) Remeljuk rendezodik a dolog. Mielobbi ket csikos tesztet kivanok;)
2016. nov. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszi!

De milyen alapon lehetek mégis terhes ha tünet nincs, tesztek eddig negatívak, uh után sem mondott erre utalóan semmit!?

2016. nov. 28. 21:24
 13/16 anonim ***** válasza:
Hat gondolom arra gondolt,hogy meg nem latszik olyan pici. Bar akkor sargatestnek kellene lennie a petefeszekben amibol jott a petesejt. Es amugy 3honap alatt meg lehet peteeresed es addig is fogtok szexelni ;)
2016. nov. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Ja, én is arra gondolok, h teheát az októberi együttlétekből nem hiszem h lehetek terhes, hanem az ezutániakból?!

Mert okt végén voltunk együtt legutóbb, azóta nem egyébként.

2016. nov. 29. 08:16
 15/16 anonim ***** válasza:
en soha nem barnaztam a baratcserje szedese elott. ahogy elkezdtem szedni, egybol beindult a barnazas, de par nap mulva atvaltott vérré . azert kezdtem el szedni, mert 39 -62 napos ciklusaim voltak. elso baratcserjes honapomban teherbe estem egyebkent. eredmenyezett egy tokeletes ovulaciot :)
2017. febr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Gratulálok! :))

3 hónap után abbahagytam a barátcserje szedését, arra gyanakszom, h bekavart! Egy hete iszom az Inofolicot, abba bízom most, h segít! Ma vok a 16. ciklusnapon, "tojcsis folyásom" van, ilyet már rég tapasztaltam, tehát elvileg ez jel, h peteérésem van, az Inofolicra tippelek, h az segít most ebben és reméljük a baba is összejön, május óta próbálkozunk ugyanis...:)

2017. febr. 4. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!