Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor eshetek teherbe? Március...

Mikor eshetek teherbe? Márciusban abbahagytam a fogamzásgátló szedését, utána megjött a gyógyszertől. Utána 1,5 hét késéssel, de megjött. Mikor lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2010. máj. 1. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:
legalább 3 hónap kell, hogy kiürüljön a szervezetből a gyógyszer. Én fél évet vártam és egyből babás is lettem.
2010. máj. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia, nekem azt mondta a dokim, illetve a napokban is olvastam hogy a mai gyógyszerekre már nem kell ennyit várni, sőt akár az abbahagyás után is ha teherbe esel, nem lesz gond. mondjuk én kihagytam fél évet, de nekem közbejött egy vizsga is.én is ragaszkodtam a 3 hónaphoz és csak akkor tudtam hogy lehetett volna akár hamarabb is, mikor már babát vártam.


sok szerencsét :-)


20 hetes kismami

2010. máj. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem azért kell várni 3 hónapot, mert hormon van a szervezetedben, hanem azért,hogy a méhnyálkahártya rendesen regenerálódni tudjon, és képes legyen befogadni egy terhességet. Ha van rendszeresen menstruációd, és peteérésed, akkor kb középidőben lehetsz terhes, ha ez a kérdés, ha nem, akkor várj még 1-2 hónapot a biztonság kedvéért. Sok sikert!
2010. máj. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hogy érted azt, hogy középidőben? A ciklus közepén?
2010. máj. 5. 08:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, a ciklus közepén. Tehát ha 28 naposak a ciklusaid, akkor a 14.napon. De például nekem 32 naposak a ciklusaim, és nekem is a 14.napon van peteérésem. Ha nagyon szeretnél babát, akkor szedj Agnucastont (gyógyszertár) ettől szép nagy tüszőid lesznek, és nézesd a nődokiddal, hogy mikor mekkora-amikor 20-22 mm-es, akkor reped, akkor kell együtt lennetek.
2010. máj. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!