Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A cicafark tea tényleg hatásos...

Judit2310 kérdése:

A cicafark tea tényleg hatásos női gondokra?

Figyelt kérdés
Nagyon sok helyen olvastam ennek a teának a hatásairól de a vélemények igen változékonyak ezért nem tudom hogy elkezdjem -e inni vagy sem.Nekem nem a menstruációm rendszertelenségével van a gond mert vagy előbb jön egy nappal a vártnál vagy pont az nap amikorra várom.Viszont a hüvelygombával folyamatosan küzdök Canesten gyógyszerrel erős gyógyszerről van szó meg hát szeretnék már megszabadulni ettől a gyulladásos történettől és az esetleges szövődményeitől ezért félek hogy ebből a későbbiekben gyermekvállalási gondjaim lesznek aminek nagyon nem örülnék mert másfél éves tervek szerint gyereket szeretnénk a párommal és én alapból is egy anyatermészetű nő vagyok.Ezért meg kell kérdeznem hogy ez a tea segítségemre lehet? Kérlek csak tapasztalatból írjatok.
2016. dec. 7. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Èn cisztásodtam Tőle
2016. dec. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Ha folyamatosan (értsd: hetek óta) küzdesz vele, akkor már régen nőgyógyászhoz kellett volna menni, és a helyi kezelés (Canesten) mellett kapnál tablettát is (partnerednek is szednie kell majd!!!), utána pedig immunerősítésre menj rá. A gombákat egy egészséges szervezet simán le tudja nyomni. Ha ez sem segít, akkor pedig kell menni további szakorvosi vizsgálatokra, vérvétel, stb, kideríteni miért nem tud a szervezeted kordában tartani egy amúgy szükséges gombát.
2016. dec. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kezdésnek ihatnál macskamenta, kakukkfű teát, rágcsálhatsz fokhagymát, ezek mind erősítik az immunrendszert.
2016. dec. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A gombasodassal kapcsolatban:

Ahogy írta egy korábbi válaszoló, a nőgyógyász majd segít. Én gyakori visszaeső voltam, és kiderült, allergia okozza. Más tunettel mentem orvoshoz, ki kellett vonnom a tejtermekeket az étrendemből, és a gombasodasom is teljesen elmúlt az allergiás tünetekkel együtt már 4 éve. De mindenkinek más az oka, lehet, hogy te csak szimplan elkaptad, és egy kezeléssel minden helyrejön.


A cickafark: kúraszerűen 3 hónapig szabad inni napi egy csészével, legalábbis nekem ezt mondták. Gombara nem jó. Alapvetően görcsoldó hatású. Én ittam, hatásos volt, a fejfájást is mulasztotta. Nekem nem volt tőle cisztam.

2016. dec. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia, én is úgy gondolom, hogy gombára nem jó ez a tea. a 2. válaszolóval értek teljesen egyet. Immunerősítésre a C,E,D vitaminokat ajánlom, de nagy dózisban. Olvass utána a legújabb kutatásoknak, hogy miből mennyire van szüksége a szervezetnek. Én is hallottam már több embertől azt is hogy nekik tejalergia okozta.

A cickafarktól én is cisztásodtam, jó sokáig össze zavarta a ciklusom.

2016. dec. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, a méhpempő is nagyon jó immunerősítő. Nekem bevált.
2016. dec. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!