Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mennyire volt erős a...

Kinek mennyire volt erős a tesztje a nemvárt napján terhesség esetén?

Figyelt kérdés
2 napja pozitív a tesztem, de nagyon-nagyon halvány, ma azért picit erősebb. Első terhességemnél ekkor már jóval erősebb volt a csík. Mindkettőnél tudtam az ovuláció időpontját. Remélem, minden rendben van.
2017. jan. 1. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak 16.dpon lett pozi, pedig uhval kovettuk a pèmet.. de nem lett pozi 14-15dpon sem. Utana 5nap mulva teszteltem. Ferjem keresere clear blue digitálissal. Kíváncsi volt! :) bar enis..de nemtudom mikor lesz vegre ertheto, hogy a hcg tesztek nem a szint meresere szolgal! :)...
2017. jan. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem eros volt a nemvart napjan. Eloszor a 10. Dpon teszteltem halvanyat, ott mar reggel hanytam is ...
2017. jan. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát én túl vagyok már néhány sikertelen terhességen, és azt mondom, hogy igen is lehet a hcg szintjére következtetni a tesztek alapján. A legutóbbi méhen kívülimnél kétnaponta nézték vérből a hcg-t és már mielőtt kiderült én is mentem önszorgalomból VV-re, mert már előtte is volt méhen kívülim. El vannak téve az x-epil tesztek, és tökéletesen látszik rajta az erősödés, majd csökkenés. Most is ezzel teszteltem, és sejtettem az akkoriakkal összehasonlítva, hogy mennyi a hcg, hát nem tévedtem sokat 3-400-ra tippeltem és 300 lett. A digitálisra pedig azt írják külföldi oldalakon, hogy 200 felett írja ki, hogy 2-3 hét, 2000 felett, hogy 3+. Nekem 285 volt vérből aznap reggel 1-2 hetet mutatott a teszt.
2017. jan. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!