Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt elött egy nappal...

Nemvárt elött egy nappal hányinger egész nap? Jelenthet terhességet. Remélem, igen

Figyelt kérdés
2017. jan. 1. 18:53
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Jól leírtam...bocsi
2017. jan. 1. 18:54
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
Ennyiből még nem lehet tudni. Akár terhes is lehetsz, de nem biztos. Majd holnap csinálj egy tesztet. Nekem már sokszor volt, hogy úgy éreztem émelygek, aztán nem volt semmi. Lehet, hogy csak beképzeltem.
2017. jan. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
10%

Nemvárt előtt még nincs hcg hormon ami ilyen tüneteket okozhatna.

A 10-12. hétig nincs hányinger, sőt nem hányiger szokott lenni hanem egyszerűen hánysz és ennyi. :)

2017. jan. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

Hármas válaszoló, ez most komoly?

Akkor nekem kb. a 7dik héttől nem a terhesség miatt volt hányingerem :-)

és nem is a terhesség miatt nem hánytam :-)


Kérdező:lehet pms tünet is.. egyenlőre

2017. jan. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves hármas! A beágyazódás után kezd el hcg hormon termelődni, ami már az aktuális menzesz előtt megtörténik általánosságban, tehát lehet terhességi tünet az aktuális menzesz idején is már akár.

Saját példámból kiindulva, majd szét szakadtak a melleim, totál érzékennyé váltak, amikor meg kellett volna jönnie, csak nem jött meg, mert ugye terhes voltam. Ez egyértelműen terhességi tünet volt.

A hányinger pedig általánosságban a terhesség 7. hete körül jelentkezik, és ekkor lehet émelygés, lehet egész napos hányinger és simán lehet hányni is. Nekem is ekkor kezdődött.

És kérdező ritka, hogy a hányinger ennyire korán jelentkezzen, persze nem kizárt, viszont mostanában van egy ilyen hányós-hasmenés járvány, az sem kizárt, hogy ez most ért el téged.

Ha nem jön meg a vérzésed, akkor tesztelj, de semmibe ne éld bele magad, mert egymagában a hányinger még nem jelent terhességet.

2017. jan. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Èn a 15.dpotol dobom kifele a taccsot... 17.dpon tudtam meg h baba. Hetvege volt, falu, ünnep.. szoval nem jutottam teszthez.
2017. jan. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Reggel tesztelnék,csak el kell mennem venni tesztet...ha felfogom vmibe a reggeli első vizeletet,megcsinálhatom "utólag",mikor hazaérek a teszttel?

2017. jan. 1. 20:05
 8/16 anonim ***** válasza:
61%
Kedves 3 as. Gondolom sok tapasztalazod van. Nekem mind az 5 lànynàl menszesz előtt màr olyan hànyingerem volt gogy delkelni nem tudtam. Hànyni csak az első terhessègnè el tudtam....
2017. jan. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%

Igen, megcsinálhatod utólag a pisiből, de jobban jársz minden szempontból, ha inkább holnap megveszed a tesztet és ha holnap nem jön meg, akkor következő nap reggelén csinálod meg.

Mert ha megjön a vérzésed, akkor nem tesztelsz feleslegesen, illetve ha terhes vagy, akkor 2 naponta duplázódik a hcg szintje, tehát nagyobb valószínűséggel fogja kimutatni a teszt 2 nap múlva.

2017. jan. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!
2017. jan. 1. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!