Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet belole gyerek? Van egy...

Lehet belole gyerek? Van egy baratnom es hazudott nekem. Aztmondta egy hettel kesobb lesz az ovulacioja de de nem akkor volt amikor csinaltuk.

Figyelt kérdés
Vasarnap szeretkeztunk es elotte mielott jott kiver..tem magamnak aztan amikor jott 1orara ra beraktam egybkicsit gumi nelkul.vagyis nem pisiltem h kimossam. Szerintetek lehet belole gyerek???

2017. jan. 5. 10:19
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Lehet belölle gyerek. Maradhatott életképes sperma a péniszedben. Vegyél neki eseményutánit ha nem telt el 72óra
2017. jan. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Lehet. Tökmindegy mikor van ovulációja, akármikor becsúszhat a baba.Legközelebb húzz gumit
2017. jan. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Ne kend a nore! Huzz gumit!
2017. jan. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Most látom h vasárnap volt. Nemtudsz mit tenni,reménykedj hogy nem lesz gyerek. Mennyi idősök vagytok? 2 hét mulva teszteljen
2017. jan. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Atyavilág...

Kezdjük az elején. Honnan tudja a barátnőd, hogy mikor van peteérése? Használ lh tesztet rendszeresen, volt nőgyógyásznál, aki ultrahanggal követi a peteérést, vagy van valami béna app a mobilján, ami oda húzta be a peteérést? Mert nagyon nem mindegy.


A másik kérdésem, hogy mit mosol ki a pisiléssel? Előváladékban akkor is lehet életképes sperma, ha előtte napokig nem volt ejakuláció, egyszerűen felúsznak a kis huncutok az előváladékon. Vagy gondoltad, hogy azt a péniszed vége termeli közvetlenül?


Azt is mondta a barátnőd, hogy ha gumit húzol, akkor nem dughatod meg? Vagy erre a részre nem tért ki, és te dugtad be neki önként védekezés nélkül.

Ezt az egyet tanuld meg, de egy életre: az óvszer az EGYETLEN fogamzásgátló eszköz, amit a férfiak használnak. Ha ezt nem húzod fel, kiadtad a kezedből az irányítást, és lehet még olyan csajod is, aki hazudik nagyobbat, pl. hogy szedi a gyógyszert, élvezz bele nyugodtan. És ha teherbe esik, akkor nincs a világon olyan bíró, akit érdekel, hogy miért nem húztál gumit, és eltekintene a gyerektartás fizetésétől.


Még egy pici apróság: ha most nem esett teherbe, (mert az ugye akkor se garantált, ha telivered peteéréskor), akkor az nem azt jelenti, hogy így nyugodtan bedughatod kicsit, hanem azt, hogy kur.va nagy mákod volt!

Mi öt hónapig szexeltünk úgy mindenféle védekezés nélkül, hogy nem estem teherbe, ráadásul kétnaponta, de mégsem merném ajánlani, mint fogamzásgátló módszert, mert végül is elég sokáig bevált. Hát ez a megszakításra és a kicsit bedugomra is ugyanígy érvényes.

2017. jan. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem mentem bele es remelem nem lesz baba. 17 vagyok es van egy ilyen applikacio a telojan h mikor van ovulacioja.
2017. jan. 5. 10:53
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

Tudod, hogy hívják a felelőtlenül, csak a barátnő szavára adó, gumi nélkül szexelő fiúkat/férfiakat?

- APUnak

2017. jan. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%

Az applikáció egy program. Egy gép. A barátnőd nem gép. Nem akkor ovulál, amikor a telefonja mondja.

SZóval ezután MINDEN alkalom után húzz gumit, mindegy mit mondd a csaj, csak és kizárólag így kerülheted el a nemkívánt gyereket. A többi csak orosz rulett!!!


Úgyhogy most erősen imádkozz, hogy ezt megússzátok!!! AZtán remélhetőleg mindketten tanultok belőle!!!

2017. jan. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ha megusszuk mindig fogok hasznalni.
2017. jan. 5. 11:16
 10/10 A kérdező kommentje:
Ma megjött neki.. köszönöm a hasznos tanácsokat ti tartottàtok bennem a lelket.
2017. jan. 13. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!