Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Januar 4.en voltam a parommal ,nem vedekeztunk belem elvezett..ra 2napra az az ma azt hittem megjott a menzeszem mivel volt egy Kis verzesem de abba maradt. Mi lehet ez annak a bele hogy hamarosan megjon? Es ha megfog akkor meg lehetek terhes? Ugy tudom aktus utan kb14 kapra a reszt ki mutatja ha baba van csinaljak majd?
2017. jan. 6. 13:02
 1/10 A kérdező kommentje:

Jele*

Teszt*

Bocsanat el irtam

2017. jan. 6. 13:03
 2/10 anonim ***** válasza:

Mikor kéne megjönnie?

Most még nincs értelme tesztelni, 2 napja voltatok együtt, semmit sem fog mutatni.

Majd ha meg kéne jönnie és nem jött meg, akkor csinálj tesztet.

2017. jan. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Aewea ***** válasza:
lehet szextől is kis vérzés, később tesztelj várd meg a kövi havi napjait és akkor már tuti kimutassa (általában).... Mikor kell megjönnie?
2017. jan. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Aewea ***** válasza:
illetve valakinek a peteérésre annyira érzékeny a teste h szokott pár csepp vér lenni :)
2017. jan. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat:)

December7.en volt meg utoljara elvileg egyutt let napjan kellett volna megjonni gyakorlatilag az a gaz hogy fogalmam sincs,mert rendszertelen a ciklusom

Ezert sem tudom megallapitani hogy ez a verzes peteeres volt vagy hogy egyaltalan mikor volt..:(

2017. jan. 6. 13:17
 6/10 A kérdező kommentje:
Mennyi az eselye hogy terhes legyek?
2017. jan. 6. 13:40
 7/10 anonim ***** válasza:

Mit jelent a "volt egy kis vérzésem"?

Elmúlt már, vag

2017. jan. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Elõzõ vagyok, bocsi.

Szóval elmúlt már teljesen, vagy tart még?

A teszt kb.14 nap után mutatja ki.

2017. jan. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Aewea ***** válasza:
Hát ha rendszertelen a ciklus akkor benne van az, hogy még megjöhet viszont a terhességre is igen nagy a lehetőség, valakinek menstruáció is van persze különbözik a szokásostól mennyiségben színben stb, viszont ha tényleg peteérésed lehetett akkor nincs kizárva a terhesség lehetősége sem, szerintem várjatok a teszteléssel, igen.. ahogy előttem szóló írta legalább 14 napot, de ha mégis negatív a teszt akkor is benne van a pakliban még a terhesség.. akkor pár nappal később rá próbáld újra. sok sikert :)
2017. jan. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen:) Igen elmult mar a verzes nagyon Kis mennyiseg volt meg reggeel
2017. jan. 6. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!