Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnék de sajna nem...

Szandika20 kérdése:

Babát szeretnék de sajna nem jön ösze szerintetek Clostilbegyt sikerulhet?

Figyelt kérdés
Pcm van és sajna egyáltalán nics mensim meg peteérésem sincs de ma az orvosom irt fel két gyogyszert 2 honapos kurára az egyik a Clostilbegyt a másik meg a Norcolut tableták szerintetek eben a két honapban lehetséges hogy be köszönt hozánk a agolya!
2017. jan. 10. 19:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem siman clostival nem sikerült!

4 hónapig semmi, aztan closti+ Inofolic ( napi 2tasak, nem egy , mert az semmit sem èr)

Es 80tasak utan pozi teszt!!

Utana 12.hetig ajanlotta a doki, hogy szedjem az inofolicot ( napi 1 tasakkal)

Masodik gyerkocnel is inofoliccal kezdtem, 3.hónapban összejött!

2017. jan. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%

bocsi, de miert gondolod, hogy itt barki meg fogja tudni mondani, hogy terhes leszel-e a kovetkezo 2 honapon belul?..

remeljuk a legjobbakat, de honnan tudhatnank mi ezt?

2017. jan. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem sem volt peteérésem. Így Norcolutot kaptam arra, hogy legyen mensim és Clostyt arra, hogy legyen peteérésem. A második stimulált hónap sikeres volt. De én is szedtem myo- inositolt, D- vitamint, femibiont és méhpempőt.
2017. jan. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem először bejött a closti (de elvesztettem a picit a 9.héten), akkor csak azt szedtem. Most újra szedtem,( most Norcoluttal kombinálva), de most nem sikerült. Sok sikert!
2017. jan. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

1 es vagyok. Meg annyit hozzatennèk h inofolcihoz E vitamint szedtunk mind a ketten.

400-500mg-ot naponta! :)

2017. jan. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%
Középkori módszer pcosre.8 évvel ezelőtt a dokim ezzel tömött.Ha újra kezdhetnem sosem szednem be ezeket a sz.rokat.
2017. jan. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tavaly volt vetélésem utána nem állt vissza a ciklusom, nem volt peteérés sem. Kaptam clostyt peteérés lett baba nem.... két hónapban szedtem... utána még eltelt pár hónap és eljutottam endokrinológushoz ahol kaptam gyógyszert IR-re és diétáztam, már az első ciklusom szuper volt a harmadikban meg terhes lettem.


A closty nem a legjobb, mert az úgymond megerőszakolja a szervezeted, hogy legyen peteérés. De attól még nagy esélyel nem marad meg a baba, főleg, ha mellette kezeletlen gondok is vannak. Ha nincs semmi egyéb, se pajzsmirigy gond, se IR, és minden egyéb hormon a helyén, akkor van esély, hogy clostyval sikerül. Remélem rendes dokid van és nézetett hormonokat mielőtt csak úgy felírta :)


Sok sikert!


10hkm

2017. jan. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok köszönöm szépen a vàlaszokat!Amugy szedeg még két fajta gyogyszert az egyik L-Thyroxin pajzsmirigyre a màsik meg Meforal hogy sikeresen kész legyen a testem a babàra meg iszom teàkat is szoval mindent megteszek az ugy érdekében!Remélem enyi gyogyszer segitségével sikeres lesz ez as 2honap!Esetleg tipetek hogy még nagyob eséjem legyen?
2017. jan. 11. 11:58
 9/11 anonim ***** válasza:
En is szedtem a clostit de semmi. Nekem meg inszemem is volt semmi. Egy el kell engedni a baba témát mert anélkül nem fog menni. Szoritok. Meg ha clostit szedsz akkor uhval kövessétek mert tud nagy cisztat okozni ha nem reped meg.
2017. jan. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Eleve kivizsgálás kell a closti előtt,mert nagy cisztát csinálhat.

Nekem adott volt a pajzsmirigy alulműködés(pco gyanúval).Mindig rendszeres volt a mensesem,mikor beállt a tsh érték akkor sem jött a baba.Hiába volt peteérés,nem volt rendes ovulációm.Kaptam clostit,5×1et és terhes is lettem,minden rendben volt,4 éves a nagyfiam!:)

Sport,diéta nagyon fontos!Én addig kézilabdáztam,míg pozitív lett a teszt.Utána csak séta volt a mozgás.Azóta spontán,szoptatás alatt jött a kislányom!

Remélem segíteni fognak a gyógyszerek és minden rendben lesz!!!

2017. jan. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!