Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tri regol fogamzásgátló után...

Tri regol fogamzásgátló után mennyi idő alatt lehet teherbe esni?

Figyelt kérdés
6 hónapig szedtem, 3 napja abbahagytam, bár még nem fogyott el mind a 21 szem. Ma reggel megjött a menstruációm. Korábban nem szedtem fogamzásgátlót, csak ebben a hónapban. A kérdésem hogy innentől bármikor teherbe eshetek? Sok fórumon olvastam hogy többen is terhesek lettek a Tri regol szedése alatt is. Tudom hogy végig kellett volna szednem a 21 szemet, teljes mértékig tisztában vagyok vele, úgyhogy legyetek kedvesek ettől a fejmosástól megkímélni. Köszönöm előre is.
2017. jan. 12. 09:42
 1/9 A kérdező kommentje:
*Korábban nem szedtem csak ebben a 6 hónapban* bocsi :)
2017. jan. 12. 09:47
 2/9 anonim ***** válasza:

Van, akik tartanak egy kis szünetet utána, hogy "kiürüljön" a szervezetből és utána próbálkoznak.

Nekem azt mondta a dokim, hogy azonnal lehet utána próbálkozni. Vagyis ha abbahagyod, akkor utána bármikor teherbe eshetsz, akár már az első hónapban is. Persze ez ritka. De ennek nem a gyógyszerhez van köze, egyébként is olyan 5 hónap kb. az átlagos próbálkozási idő.

2017. jan. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

miért fejezed be?

ilyenkor szerintem nem biztos, hogy rögtön jó lenne teherbe esni

2017. jan. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

8 éve ezt szedem...persze én kb fél évente kihagyok 1 hónapot. ... Februárban szedtem be az utolsó levellel és havi 2-3 együttlétből május elején megfogant a baba.


Utolag visszaszamoltam (addig nem is érdekelt) es a 28 napos ciklusom 17.napjan voltunk egyutt amibol meglett a baba.



38hkm

2017. jan. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

off de miért hagysz ki félévente egy hónapot?

nekem azt mondta a doki hogy lehet szedni folyamatosan.

nem zavar be a cilusba, a szünet (látom neked nem, mert babát vársz, csak érdekel)

2017. jan. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam születése előtt kb 13-14 évig szedtem folyamatosan. Akkor abbahagyás után második hónapban fogant meg. Most pedig abbahagyás után harmadik hónapban sikerült a kistesó.
2017. jan. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek :)
2017. jan. 12. 14:00
 8/9 anonim ***** válasza:

Az OFF-olónak


Egyrészt ijesztgetik az embert, hogy ez az egyik "legerősebb" fogamzasgatlo tabletta (bár még nem láttam verekedbi egyszer se :D ) másfelol azert ha belegondolok, hogy ez a kis vacak egy olyan termeszetes folyamatot betud szabalyozni óramű pontossággal,mint a menstruácios ciklus...akkor alighanem nem annyira természetes dolog ez, hogy én éveken keresztül non stop szedjem, mint a C vitamint.


Csak ezért :)

2017. jan. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
10 évig szedtem megszakitás nélkül.Abbahagytam,védekeztünk máshogy 3 honapig és utána egyböl jött a baba!
2017. jan. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!