Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom hogy lehetettlen, de...

Tudom hogy lehetettlen, de lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Barátommal mindig gumival védekezzünk. Egyszerse szakadt ki. Mindig ellenőriztem előtte a legvégét. Utolso menszesz ota olyan a mellem mintha szilikon lenne, egy hete szakitottam a barátommal azota 2x akkora lett a fenekem (keskeny csípő). Ma jött meg mar egy kicsit puhább a mellem de eddig csak egy kicsi vérzés volt és elmúlt. Csináltam tesztet és negativ.
2017. jan. 14. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy hét alatt 2x akkora lett a feneked az valami brutális torzulás! Azonnal fordulj orvoshoz!
2017. jan. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetni lehetsz, csak ezek alapján nem valószínű, hogy az vagy.
2017. jan. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jo de ide ne nagy segget képzel amibol hatalmas lesz. Hanem olyat ami egyik heten eppen hogy domborodik egy het múlva meg 2x annyira
2017. jan. 14. 19:52
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Igen,ez egy komoly tünete a terhességnek,hogy 2x annyira domborodik a feneked.Nálam mondjuk alhasi görcs volt és derékfájdalom.A mellem pedig nem szilikonhoz hasonló volt.. úgy égett,mint még soha.
2017. jan. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Masok szerint jobban érzem magam a szakítás óta. Lehet ez is az ok arra a kicsi hízásra. Azóta többet eszek.
2017. jan. 14. 22:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen,azt jobban el tudom képzelni :)
2017. jan. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!