Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány pozitív (prefictor...

Halvány pozitív (prefictor early) terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 3 évig fogamzásgátló tablettát szedtem. Októberben abbahagytam viszont azóta a mai napig nem menstruáltam. Olvastam, hogy tabletta után ez természetes, viszont kezdtem kicsit gyanakodni.

Elvégeztem 1 tesztet(nem reggeli első volt) és halvány pozitív lett. Kedden szeretnék egy újabb tesztet (egyebkent: tudtok tesztet ajánlani?)

Hízni nem híztam sőt, sokat fogytam. Voltam beteg, hasmenes láz stb...

A hasam alja szokott szúrni.


szerintetek van remény, hogy még is baba?


sokan azt mondjak h csak a fogamzasgatlo miatt van, felborultak a hormonok, ezert aggodom en is.


2017. jan. 15. 18:53
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű,baba van! Gratula :) 2# voltam
2017. jan. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Koszonom! De nem merem beleelni magam még! :)
2017. jan. 15. 19:24
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
És miért nem mered beleélni magad? Én egy darab pozi tesztet csináltam a nemvárt után 3 nappal, eszembe se jutott többet csinálni. A terhességi teszt nem arra való, hogy az erősödését vizsgálgassuk, a pozi egyértelműen terhességet jelez, dokihoz 2-3 hét után mentem csak. Az egyetlen ok, ami miatt csinálnék egy másik tesztet is az, hogy a predictor early néhány gyk-s válaszadonál fals pozi volt.
2017. jan. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Pont a fals miatt félek. :(
2017. jan. 15. 19:58
 15/27 anonim ***** válasza:

Ez nem halvány, ez egyértelmű pozi! Ez már nem fals, az biztos! Azokat áig lehet látni, éppen hogy van második csík.

Nekem a facelle teszt vált be, rossmannban kapható.

Nincs értelme túl sok tesztnek már, ez biztos, hogy baba!

Gratulálok és boldog babavárást!

2017. jan. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
koszonom! elso teszt aaz eletemben szoval en kicsit halvanynak latom. oszinten szolva mindenki azt mondja h a fogamzasgatlo miatt lehet mert hogy a hormonok stb. meg hogy ereznem kene valamit, de megsem. Plusz azt furcsalljak hogy nincs hanyinger hanyas stb. Aggodalom van. :)
2017. jan. 15. 21:20
 17/27 anonim ***** válasza:

Ez egy egyértelmű pozitív teszt, az viszont érdekes kérdés, hogy mennyi idős terhes lehetsz, ha nem volt október óta vérzés.

Az meg butaság, hogy hányni kell a terhesség alatt, nekem soha semmi rosszullétem nem volt.

2017. jan. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Bennem is felmerult a kerdes, de semmi valtozas nincs rajtam, szoval maximum szerintem par hetes. Gondolom a tabletta utan nem volt rendes peteeresem.. :)
2017. jan. 15. 22:54
 19/27 anonim ***** válasza:
Tuti baba
2017. jan. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
legyen úgy. holnap újra teszt. ha pozi unneplek :)
2017. jan. 16. 12:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!