Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány pozitív (prefictor...

Halvány pozitív (prefictor early) terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 3 évig fogamzásgátló tablettát szedtem. Októberben abbahagytam viszont azóta a mai napig nem menstruáltam. Olvastam, hogy tabletta után ez természetes, viszont kezdtem kicsit gyanakodni.

Elvégeztem 1 tesztet(nem reggeli első volt) és halvány pozitív lett. Kedden szeretnék egy újabb tesztet (egyebkent: tudtok tesztet ajánlani?)

Hízni nem híztam sőt, sokat fogytam. Voltam beteg, hasmenes láz stb...

A hasam alja szokott szúrni.


szerintetek van remény, hogy még is baba?


sokan azt mondjak h csak a fogamzasgatlo miatt van, felborultak a hormonok, ezert aggodom en is.


2017. jan. 15. 18:53
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

[link]


Naa???

2. tesztem :)

2017. jan. 16. 19:13
 22/27 anonim ***** válasza:

Ez rendes pozitív,szerintem 4-5 hetes terhes lehetsz!Majd a doki úgyis megmondja!Szerintem biztos nem menses alapján számol..😁

Nálam a rosszullét 6-7.héten kezdődött előtte én sem éreztem semmit!Sok émelygés,hányás,szagérzékenység...

2017. jan. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
#2,5# voltam.
2017. jan. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Gratulalok!!!Pozitiv!!!
2017. jan. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Koszonom! 13 hetes a kicsi! :)
2017. jan. 27. 20:58
 26/27 anonim ***** válasza:

😮 Gratula!

Hát őszintén ezt meg nem mondtam volna a tesztek alapján,hogy ennyi idős terhes vagy!!!

De az a lényeg hogy minden oké!:)Boldog babavárást!

2017. jan. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Én sem... Nem értem mindig miért ilyen halvány.
2017. jan. 30. 11:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!