Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteéréskor halvány pozitív...

Peteéréskor halvány pozitív terhességi teszt?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Két éve várunk a babára. 2 év alatt volt már több terhesség,több halvány tesztem is volt már,amit orvos is megállapított uh-val,hogy valóban elkezdődött valami. De max 2 hét késéssel megjött sajnos. A kérdésem az lenne,hogy a peteérés körül csináltatok már hcg tesztet ami halvány pozitív lett esetleg a pé miatt??? Mert 3 napja nem vagyok jól,erősödő hányingerem van. Csak azért lőttem el egy x-epil-t. Amin meglepődtem,mert elvileg ma vagy holnap van pé-m,de a teszt halvány pozitív. Vagy ennyire nagyon gagyi már az x-epil teszt? Pé-s tüneteim: nagyon bő sikamlós,csúszós folyás. Nagyon kicsit cicifájdalom. Enyhe hasfájás. Jan 1 megjött. Alig volt valami 3 napig,majd 2 napig teljesen elmúlt,majd 2,5 napig barnázás aztán elmúlt. Premenst szedek mert iszonyatosan megvolt mindig,meg sok napig is. Lehet csak attól ilyen kevés csak? Szedem egy ideje,átlag 6-8 napig volt meg mostanában. 9-én és 13-án voltunk együtt párommal. Szóval jártatok már így,hogy pé-kor halvány pozi volt a pé miatt? Köszönöm előre a válaszokat.
2017. jan. 19. 17:59
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
73%
Az lh csúcs miatt is lehet pozitív. Szóval várd meg míg késik a menzid. Drukkolok
2017. jan. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Csak a hányinger miatt csináltam egy tesztet. Nem is tesztelnék csak ha késik már,mert csalódtam egy párszor már,tanultam is belőle. :/ Köszönöm válaszod!! :)
2017. jan. 19. 18:04
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, honnan jött az, hogy peteérés miatt lehet pozi teszt, de ez hülyeség. HCG 3 esetben lehet a szervezetben: terhességtől, bizonyos gyógyszerektől (a Premensnél ezt nem írják) és hormontermelő cisztától (de ez nagyon ritka).

Vagy rossz a teszt.


Szerintem kéne csinálnod még egyet, holnap reggel, hogy tényleg pozitív-e, és ha igen, akkor nagyon sürgősen elvágtázni a nőgyógyászodhoz, hogy kapjál progit, hátha úgy megmarad a baba.

Bármikor lehet peteérés, nem csak a ciklus közepén, nem zárható ki, hogy terhes vagy.

2017. jan. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Szia. Cisztám az nincs. Peteérés,pajzsmirigy,cukor stb rendben. Holnapra van még egy. Reggel megcsinálom. A doki írt fel progit. Itthon is van. Múltkor sajna úgy sem maradt meg a baba. Lehet valami vírus lesz amit elkaptam. Csak azt furcsálom tényleg,hogy most "kellene" pé legyen és most halvány pozi. Nem ovutesztelek már,hónapokig ovutesztelttem,így már tudom kb,hogy mikor van. Mert akkor megfigyeltem miket tapasztalok. :) Szóval reménykedek.. Csak kicsit már nem hiszek a halvány pozi tesztnek... :( volt részem benne egy párszor. Holnap reggel megírom,milyen lett a teszt. Köszönöm a válaszokat. ;)
2017. jan. 19. 19:37
 5/31 anonim ***** válasza:
drukkolok,írj hogy mi lett az eredmény :)
2017. jan. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Vírustól sem lesz pozi a teszt! :) Az jó, ha már írtak fel progit, ha pozitív a teszt, akkor mindenképpen kell használnod, de azért pár nap múlva rá kéne nézni uh-gal is, hogy mi a helyzet.


És ha már több kémiai terhességed/vetélésed volt, nem ajánlotta a doki, hogy ki kéne vizsgálni, mi okozza? Mert egy még lehet véletlen pech, de 2-3-több nem igazán.


Drukkolok, hogy most jó legyen minden. :)


3.

2017. jan. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Mennyire halvàny pozi?Kèpet nemtudnàl kèpet felrakni?
2017. jan. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Úgyértettem,hogy a vírustól hányinger,nem pozi teszt. :D ;)
2017. jan. 20. 08:05
 9/31 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon halvány. De szabad szemmel kivehető rózsaszín szabályos csík,ott ahol lennie kell. Onnan vagyok ennyire biztos benne,hogy ez pozitívnak számít,hogy volt ilyenem csak nem erősödött,és voltam uh-n és szép petezsákom volt. Szóval az tuti,hogy ez is pozitív. Jahhh.. a reggeli is ugyan olyan halvány pozitív mint az esti.
2017. jan. 20. 08:15
 10/31 A kérdező kommentje:

[link]


Kicsit szerkesztettem,mert amúgy alig kivehető lefotózva.

2017. jan. 20. 09:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!