Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteéréskor halvány pozitív...

Peteéréskor halvány pozitív terhességi teszt?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Két éve várunk a babára. 2 év alatt volt már több terhesség,több halvány tesztem is volt már,amit orvos is megállapított uh-val,hogy valóban elkezdődött valami. De max 2 hét késéssel megjött sajnos. A kérdésem az lenne,hogy a peteérés körül csináltatok már hcg tesztet ami halvány pozitív lett esetleg a pé miatt??? Mert 3 napja nem vagyok jól,erősödő hányingerem van. Csak azért lőttem el egy x-epil-t. Amin meglepődtem,mert elvileg ma vagy holnap van pé-m,de a teszt halvány pozitív. Vagy ennyire nagyon gagyi már az x-epil teszt? Pé-s tüneteim: nagyon bő sikamlós,csúszós folyás. Nagyon kicsit cicifájdalom. Enyhe hasfájás. Jan 1 megjött. Alig volt valami 3 napig,majd 2 napig teljesen elmúlt,majd 2,5 napig barnázás aztán elmúlt. Premenst szedek mert iszonyatosan megvolt mindig,meg sok napig is. Lehet csak attól ilyen kevés csak? Szedem egy ideje,átlag 6-8 napig volt meg mostanában. 9-én és 13-án voltunk együtt párommal. Szóval jártatok már így,hogy pé-kor halvány pozi volt a pé miatt? Köszönöm előre a válaszokat.
2017. jan. 19. 17:59
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Nekem állandóan magas és ingadozik az LH szintem és a hcg is halvány pozitív, amikor az LH erős két csíkos.
2018. jan. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!