Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vateras 10-es David tesztrol...

Vateras 10-es David tesztrol velemeny?

Figyelt kérdés
Most csinaltam egyet, nem.reggeli vizeletbol. Tegnap kellett volna megjonnie. Halvany 2 csikos lett, de nem vagyok benne biztos, hogy nem szaradasi csik-e. Vagy szellemcsik. De idon belul latszott. Csak olyan, mintha picit feljebb lenne, mint kene.
2017. jan. 21. 13:51
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Jajj, komolyan? Nem kellene erősebbnek lennie?

Nem tudom, hol tartok a ciklusban pontosan, iszonyú ronda a görbém, clostit szedtem a 3-7. napon:

[link]


Én a 17-18. napra gondoltam az ovut, de akkor lehet, hogy 2 hete hétvégén fogant?

Csináltam este is egyet, ott tartogattam a pisit, kicsit erősebb.


Azért még nem élem bele magam, veszek másfajta tesztet és hétfő reggel megcsináljuk.

Köszönöm a válaszokat! :)

[link]

2017. jan. 21. 21:13
 12/25 A kérdező kommentje:
Az a bajom, hogy olyan, mintha nem várt előtt teszteltem volna. Pedig szerintem már ovu után vagyok legalább 14 nappal.
2017. jan. 21. 21:15
 13/25 anonim ***** válasza:
nyugodj meg ez nem száradási csík,kismama vagy :) és nem baj hogy ilyen halvány majd erösödik :) olyan jó neked,irigyellek :) én 26.ára nem várom de biztos jönni fog :( Boldog babavárást kívánok neked:)
2017. jan. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Szerintem is pozitív
2017. jan. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Szerintem is pozitív :). Gratulálok :)
2017. jan. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor ha ennyire egyöntetűen mondjátok, akkor biztos az. :))

Azért még holnap reggelig várok a nagy örömködéssel, nem akarok nagyon nagyot csalódni.

Drukk azoknak, akik mostanára nem várják! :)

2017. jan. 22. 07:21
 17/25 anonim ***** válasza:

Drukkolok holnapra!

Az én vaterás tesztem ilyen

[link]

2017. jan. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Köszi, sajnos ma elkezdtem barnázni, de a teszt erősödött...elkezdtem szedni progit, remélem rendben lesz minden.


Tieden is látszik valami nagyon halvány! Mikorra nem várod?

2017. jan. 22. 19:14
 19/25 A kérdező kommentje:

[link]


Ma reggel csináltam, bár már a David is egyértelműbb, de azért megnyugtatóbb eg ilyen teszt. :))


Köszönök mindenkinek mindent! :)))

2017. jan. 23. 11:12
 20/25 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Boldog babavárást kívánok! :)
2017. jan. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!