Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog pozit...

Hanga86 kérdése:

Kíváncsi vagyok ki fog pozit tesztelni 2017. Február közepéig (kb)!? Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés
Akik 2017.Januárban ismét vagy először neki futnak a családalapításnak,gyertek,beszéljük meg,ki hol tart :)

2017. jan. 24. 12:17
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/234 anonim ***** válasza:
100%

Én ma vagyok a 29. napon (26-27 napos ciklusaim vannak). Még semmi.

RR

2017. febr. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/234 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jo ez a kis felmeres:)nekem ket napja kellett volna megjonni kivancsisagbol teszteltem es halvany pozi lett azt hittem nem jo a teszt igy csinaltam meg egyett az is halvany pozitv lett:) meg mindig nem birtam felfogni ezert a masodik napi kesesnel reggel is csinaltam ugy szinten halvany pozi alig birjuk elhinni mivel 7 ev alatt nem jott ossze semmi es most mar oktober ota erosebben probalkozunk es ugy nezki h sikerult, pedig mar azt hittuk h valamelyikunkkel baj van... De ugy nezki h nem, nagyon boldogok vagyunk, viszont semmi extra bajom nincs nem emelygek nem vagyok rosszul... Csak ha lekell hajolnom vagy emelnem kell valamit akkor szurkalast es enyhe nyomast erzek a mehemnel remelem ez nem gond gondolom a mehem ,,igazodik,, :D
2017. febr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/234 anonim ***** válasza:
RB voltam
2017. febr. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/234 anonim ***** válasza:

Olyan kerdesem lenne h elkezdetem szedni a folsav 3mg sarga kis tablettat... De sok helyen olvastam hogy 1 mg a javasolt mennyiseg... A 3mg nem artok???

RB

2017. febr. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/234 anonim ***** válasza:
7ev? Hat akkor o kis csoda!! Gratulalok! Vigyazz magadra, ne emelgess. Nem er annyit!:)
2017. febr. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/234 anonim ***** válasza:
Muszaly meg dolgoznom az a baj, es max 10kg emelek de azt is egy pillanatig amig fel teszem a kis kocsira amival eltolom amig kell:)
2017. febr. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/234 A kérdező kommentje:

RB: de jó,gratulálok,nagyon vigyázz magatokra!Ha voltunk dokinál,írj hogy mit mondott.

Én a 24.napon vagyok és ma halvány barnázok.Átlag 32naposak a ciklusaim,úgyhogy most nem tudom mi lehet.Más "tünetem" nincs,de most be sem tudom lőni h mikor lehetett pém,nem volt most annyira egyértelmű.

2017. febr. 3. 16:20
 68/234 A kérdező kommentje:
*ha voltatok :)
2017. febr. 3. 16:23
 69/234 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Köszönöm a bíztatást, én nagyon reménykedek benne hogy lesz valami ebből. Nem szeretnék pofára esni. :( :) Ovutesztet nem használok, csak az első próbálkozós hónapban csináltam, aznap amikor a legerősebb volt a hasfeszülésem, de azt is csak a saját megnyugtatásomra, hogy biztos a Pé-t érzem e. Persze pozitív volt, vagyis hogy már halványodott, de nekem még a tüszőrepedésnek is volt jele. Megnyugodtam hogy érzem a Pé-t így abba is hagytam az ovutesztelést. Csak most koppantam egyet, mert ebben a hónapban nem éreztem semmit. Pontosabban éreztem a 12. ciklusnapomon mensis görcsöket, amik azóta is vannak. És most sorba jönnek a tünetek, napról napra erősebben.Bizakodó vagyok :)Csak attól félek hogy beképzelem a tüneteket, vagy még rosszabb, hogy esetleg valami más baj van velem. ( hormongond)


Akik csatlakoztak hozzánk azoknak drukkolok, akinek pozi a tesztje azoknak pedig gratulálok! :) ( L ) Alias Lili :)

2017. febr. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/234 anonim ***** válasza:
Sziasztok! csatlakoznék hozzátok. :) Januárban volt az első próbálkozós hónapunk, remélem sikerrel :D feb. 11-re nem várom. Olyan nehéz kivárni ezt az időszakot, nem gondoltam volna, hogy ennyire izgága leszek ezekben a napokban :D Akiknek eddig sikerült gratulálok, a többieknek drukkolok! VV
2017. febr. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!