Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló utáni teherbeesé...

Kvanika kérdése:

Fogamzásgátló utáni teherbeesés mennyi időn belül jön össze? (olvasd tovább! )

Figyelt kérdés
Sziasztok, több témát is szeretnék felvetni nektek. Elsősorban az lenne a kérdésem,hogy 15 hónapnyi fogamzásgátló szedés után mennyi idő múlva számíthatok rá,hogy összejön a baba? Mirabellát szedtem. Illetve olyan kérdésem lenne,hogy a párom sosem védekezett egyik kapcsolatában sem (nem élvezett a lányokba,viszont egyszer egyszer igen) és nem jött össze babája senkivel. Nekünk sem jött még össze pedig mindig belem élvezett rendszeresen,de ugye fogigátlo mellett nem jöhetett össze! Vmi jó sperma vizsgálat (doki)? Ajánlanátok?! És utcsó kérdés jó nögyógyász/szülész/szülésznő? Illetve a babának elsőre mennyi pénzből lehet kb bevásárolni az alapokat? Én 150.000 gondoltam kb. Nem luxus kategorias cuccokrol beszélek!

2017. febr. 19. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

Annyiból a babakocsi meg van ha nem akarsz túl drágát.

Spermavizsgálatot bámelyik andrológián csinálnak.

2017. febr. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Neztem az árakat az egyes szamu klinikaval szembeni baba boltban ott 50.000 ft uj babakocsi.. Nincs ilyen magán doki?
2017. febr. 19. 20:45
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
Ha gyereket akartok hagyd abba a gyógyszert és ha utána se jön össze egy évig utána is ráérsz aggódni meg vizsgálatokra küldeni. Lehet csak mázlija volt, bár ilyen pasinak nem szülnék mert nem túl felelősségteljes ez a soha senkivel nem védekezek de ez mar a te dolgod.
2017. febr. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!