Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan fogyjak le hogy terhes...

Hogyan fogyjak le hogy terhes lehessek minél hamarabb? mert ez gátol szerintem.

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 15:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ezt orvos mondta Neked?

Azért kérdem, mert bár az erős túlsúly biztos nem tesz jót senkinek, ez elméletileg nem kellene hogy gátoljon a teherbe esésben.

Én speciel azzal küzdök, hogy hogyan hízhatnék meg, de nem egy "termetes" kismama ismerősöm van, akik sok kiló felesleggel lettek babásak.

(Olyannyira, hogy irtó kellemetlen volt, amikor egy kollégámtól megkérdeztem, hogy nem tervezik-e a babát és rávágta, hogy a nyolcadik hónapban van... De még ezután sem bírtam észrevenni. Azóta boldog anyuka!)

2010. máj. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A sovány nőknek kell hízniuk,hogy könnyebben teherbe essenek. A férfiaknál hallottam már olyat,hogy mivel túlsúlyos a sperma lassabb. Én már nagyon sok husis nőt láttam kismamának,úgyhogy szerintem az nem gond.
2010. máj. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nálam is közrejátszott. Aztán mikor terhes lettem, nem voltam, csak 3 kg-val kevesebb, de szerintem, ami igazán segített, az a mozgás. Elkezdtem futni járni, és azért hagytam abba, mert pozitív lett a teszt.

Lehet nálad is elég lenne ennyi. Kezdj el mozogni.

2010. máj. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én 127 kg vagyok Tehát ez nem husis hanem kövér:( családi vonás:( Meg lustaság. de e miatt a ciklusom egyre rosszabb:( Eddig 35 nap volt mostani 36 pont ma jött meg. És hát a peteérés is kérdéses. Doki szerint semmi hormon bajom nincs. De szerintem ez gátol.
2010. máj. 10. 15:40
 5/12 anonim ***** válasza:

Az jelenthet problémát, ha a ciklusoddal gond van, de én még mindig azt mondom, hogy ezt nem valószínű, hogy a testsúlyod okozza. Nőgyógyászhoz kéne menned, hogy kivizsgáljanak.

Egyébként mióta próbálkoztok?

Párodnál minden rendben van? (Vizsgálták már őt?)

első

2010. máj. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, most látom, hogy írod, a hormonok rendben vannak...

első

2010. máj. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne a gyors fogyásra koncentrálj, hanem az egészséges életmódra, kis mozgás, sok gyümölcs, zöldség, felesleges kalóriákat mellőzni. Szénhidrátokra nagyon figyelni, fehér kenyeret tiltólistára, és inkább barna kenyeret, vagy nekem a Wasa kenyér nagyon segített a fogyásban. (B. Alexandra alapján ) Ha fitt vagy gyorsabban összejön.
2010. máj. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Semmi fehér kenyér és minél kevesebb cukor. Sok zöldség, gyümölcs. És mindenképpen mozgás, ha az elején séta, akkor is el kell kezdeni. Hallottam sok ilyen esetről, ahol a túlsúly gátolta a teherbeesést.
2010. máj. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
kb fél éve nem eszek kenyeret. Kiflit néha. Csináltam a 90 napos diétát és fogytam 8kgt de most abból visszajött 4kg.
2010. máj. 10. 16:41
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is már nagyon régóta próbálkoztunk a babóval, de a súlyom miatt nem jött össze a dokik szerint. Aztán tavaly 145kg-ról, lefogytam 92kilóra, de akkor sem estem teherbe. A ciklusom nem borult fel, teljesen jók voltak az eredményeim, a férjemet is kivizsgálták. Azt mondták, hogy várjunk türelemmel. Én szépen kezdtem vissza hízni, szeptemberben már 100kiló voltam, karácsonyra már 115kg... Márciusban teherbe estem 117kilósan. Most vagyok 7hetes kismama, megint híztam 2kilót azóta. Érdekes, hogy mikor fogytam nem estem teherbe, most, hogy híztam rengeteget, sikerült a baba. :) Egyébként van már két gyerkőcünk, a fiammal 70kiló voltam mikor kezdtem a terhességet és 100-al mentem szülni, a lányommal 117 kilóval kezdtem és 119kilóval mentem szülni.
2010. máj. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!