Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan fogyjak le hogy terhes...

Hogyan fogyjak le hogy terhes lehessek minél hamarabb? mert ez gátol szerintem.

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 15:30
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mi lenne a jó megoldás. Mert ha erre ráhízok még, az nagyon nem kéne. Mert sok baj lehet terhesség alatt. Na de még terhes sem vagyok:( Hogyan sikerült ennyit fogynod???Nagyon ügyes vagy.Én teljesen el vagyok keseredve. Mert már nagyon szeretnék babát.
2010. máj. 10. 18:55
 12/12 anonim ***** válasza:
47%
Ha szeretnél, akkor miért gondolkodsz azon, hogy lefogyj-e? Ez nem nagy ár egy babáért, és neked is csak jó tenne. A gyereknek is jobb, ha egy egészséges anyja van. Tudom, sokan le fognak hurrogni, de 100 kg felett nem egészséges egy nő, vagy hosszú távon romboló hatású. Kitartás, fegyelem, és lemondás kell a fogyáshoz! Aki arra bíztatja a kérdezőt, hogy nehogy lefogyjon, mert így is lehet, hogy terhes lesz, azt nem értem. Igen, lehet, de sokkal nagyobb az esély, ha kicsit lefogy.És aki babát akar, az mindent megtesz érte. Inkább tanácsokkal lássátok el, és bíztassátok.
2010. máj. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!