Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség miatt érezhetek...

Terhesség miatt érezhetek néha a köldököm alatt kb 2-3cm-rel sok kicsi tűszúrásszerű fájdalmat olyan fél-1 percig?

Figyelt kérdés

Már 2-szer éreztem, és nem tudom, mi lehet ez.

Egyébként a méhemet annyira nagynak érzem, mintha szét akarna feszülni, és egyszer csak elszakadni... :)

A mensim nagyon rendszertelen, a 32.napon vagyok, de volt már, hogy 36 napra jött meg vagy később..., így tesztelni még nem teszteltem.

Köszönöm a tapasztalatokat előre is!


2008. okt. 12. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
igen érezhetsz ilyet! Nekem is volt, és van is néha még. szerintem 36. napon már tesztelhetsz nyugodtan! Majd írj, mi történt! Drukkolok! Dory
2008. okt. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hú, köszönöm! de jó lenne... :-) Mindenképp írok, bárhogy lesz!
2008. okt. 12. 20:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is éreztem/érzek ilyet! Nem tudom hogy a baba miatt van-e eddig nekem csak egy halvány + tesztem van és 1 hete késik! Azóta nem csináltam újabb tesztet.

Lassan Te is tesztelhetsz!

Drukkolok!!!

2008. okt. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem két napig volt ilyen és csak reggel.Ébredésután éreztem közvetlenül a köldököm alatt ilyen szúrkálást, nem tűszúrkálást, annál kicsit erőteljesebb volt. 9-én kellett volna megjönnie, teszteltem, neg.lett. A hőm még mindig 36,8-36,9 hüvelyben. Nagyon kevés barna, de krémes folyásom is van.
2008. okt. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi, csajok! Én nagyon reménykedem! Hátha sikerült... Már csak napok kérdése, és kiderül minden!!

Drukkolok én is nektek!

Kedves 2. válaszoló! Az a halvány + már nagyon jó, szerintem a tesztelések között érdemes várni 4-5 napot. Ha ennyi már eltelt, akkor akár tesztelhetsz is újat! :-)

És majd írjatok!

2008. okt. 12. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!