Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Állítólag magasabba prolaktin...

Állítólag magasabba prolaktin szintem. Lehet h ezért nem jön a baba? Milyen módszereket tudtok prolaktinszint csökkentésére? Minden megoldás érdekel. Esetleg van még valaki hasonló helyzetben? :S

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 19:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Állítólag a barátcserje erre is jó.
2010. máj. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ.Mitől emelkedhet meg?Kétségbe vagyok esve....
2010. máj. 21. 19:48
 3/14 anonim ***** válasza:
Sajnos, fogalmam sincs. Próbálj rákeresni az oldalon...
2010. máj. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Megpróbálom....nagy itt a tolongás.Neked köszönöm szépen.
2010. máj. 21. 19:57
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Kimondottan én nem tudok neked segíteni, de eszembe jutott, hogy amikor született a kislányom akkor volt a szobában egy csajszi aki mesélte, hogy nekik két évig nem jött a baba majd kiderült, hogy magas a prolaktin szintje,valamilyen gyógyszert kellett szednie, ez helyre állította és pár hónapra babás lett.Sajnos csak ennyit tudok,na meg, hogy orvosról orvosra jártak mire egyáltalán komolyan foglalkoztak velük.

Sok sikert a babához!

2010. máj. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem is magas volt. Én a PreMens-t szedtem. Azóta van egy 23 hónapos kisfiam és egy 3 hónapos kislányom... :-)
2010. máj. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
436 mIU/l.Van aki meg azt mondja h ez nem is sok...mostmár nem értem.Mindenesetre jó ezeket olvasni gratulálok a babákhoz:)Szerintetek is jó ez az érték??
2010. máj. 22. 09:18
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem missed ab-om volt 9 hetesen.Kiderült magas volt a prolaktinom,kb 900.

Ez 1 éve volt,akkor szedtem gyógyszert majd lement 130-ra,azóta nem sikerült még a baba! :(

1 hónapja újra doki,és kiderült megint magas,majdnem 1000.

Újra gyógyszer!De már nem szabad abba hagyni!Ha jön a baba akkor is szedni kell majd a 12.hétig!

A tiéd tényleg nem vészes,de lehet kapsz rá gyógyszert mert az is lehet,hogy azért nem sikerül.

Bromocriptin rá a megoldás!

2010. máj. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ez gyógszer v hormon?Nem tudom hogy kapok-e erre valamit.De ha neked 110 mellett sem jött a baba akkor nem túl jó...mióta szeded most a gyógyszert?Más minden rendben van?azt hallottam,hogy jó erre a barátcserje.Mástól meg azt,hogy a gyógynövények nem használnak...esetleg valakinek valami tapasztalat ezzel kapcsolatban?Kedves utolsó nekd nagyon szorítok ,hogy végre legyen baba tudom mit érzel.
2010. máj. 22. 22:42
 10/14 anonim ***** válasza:

www.hipofizis.hu

Nagyon jó információkat tartalmaz. Bemásoltam volna neked, de elég hosszú.

2010. máj. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!