Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy 4 és egy 2 éves mellett...

Egy 4 és egy 2 éves mellett harmadik?

Figyelt kérdés
Ismertek családokat, ahol ilyen kicsi a korkülönbség 3 gyerek között? Hogy élik meg?

2018. márc. 23. 00:01
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Kerek ket ev van a ket nagyom kozott, a kozepso es a legkisebb kozott meg ket ev es 10 nap. :) Az eleje nehezebb, de nekunk bejott ez a korkulonbseg, hamar oaszenottek. Most 7, 5, 3 evesek.
2018. márc. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Első válaszolóhoz hasonlóan élünk mi is :) az első és második közt 2 év van (lányok) a második és harmadik közt pedig 15 hónap van, ő fiú. Most 6,4,3 évesek! Az eleje nálunk is nehéz volt,hisz mind picik voltak,de már jóval kóönnyebb! Már tudnak beszélni,mondjàk mikor mi bajuk,mit szeretnének. Van,hogy szépen el tudnak játszani, de kiválóan veszekednek,ha épp nincs jobb dolguk :)
2018. márc. 23. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Én heti egyszer besegítek egy családnál, a gyerekek 4 és 1,5 évesek, illetve egy újszülött. Jelenleg totális káosz, a 4 éves is otthon van, illetve a 1,5 éves is elég kicsi még, anyuka meg császáros volt, úgyhogy ezért is kell a segítség.
2018. márc. 23. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

Nálunk az első és második között több van,(4év),a második és 3.között 2,5 év, s most a 3. és 4.között 17 hónap lesz!Eddig így sztem ideális volt.

Hát most parázok rendesen,mennyire lesz nehéz... :)

2018. márc. 23. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%
Mondjuk igen erdekes annak az embernek a lelkivilaga, aki egy ilyen kerdesre adott valaszokat lepontoz. :D
2018. márc. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
4 év, 3 év 1 év. Ekkorák a gyerekek kollégáméknál. Anyuka jól bírja, igazi tyúkanyó típus. Apuka is nagyon sokat segít. Pontosabban ugyanúgy része a családnak, mint anyuka. Teljesen megoszlik minden feladat közöttük. Így nagyon kiegyensúlyozott család.
2018. márc. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk 5-2-ujszülött a korosztály, de jol birjuk.


Igy szerettük volna, az 5 éves már elég értelmes sokat segit, és nagyon szereti a piciket.


Tesojánál is mindenbe bevontuk, igy anno nem volt féltékenység,most pl mindenki szoptat ha én is, igy mindenki fontos.. a 2 évesnek sem hozott hátrányt a picur. Mi mondjuk alig várjuk,hogy este legyen néha és aludhassunk, de ezt mi vállaltuk.

Megint necessebb lesz ha majd dolgozom,de ügyes szervezéssel az is megoldhato

2018. márc. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kicsi? 2 év az szerintem tök normal korkülönbség, annyi idő alatt regenerálódik anyuka teste. Annál kevesebbet mondanám csak kicsinek. Hallottam már olyat aki 6 hetes kontrollon már terhes volt. Na az a kicsi korkülönbség, nem a 2 év. :)


Gyerek koromban tesómmal is két év volt, és nagyon sok osztálytársunknal is. Szerintem ez csak manapság lett jobban divat, hogy kell várni 4-5-6 évet.

2018. márc. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!