Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan kell NEM rágörcsölni...

Hogyan kell NEM rágörcsölni erre az egész teherbeesés témára?

Figyelt kérdés
Próbálok nem gondolkodni annyit,de mindig azon kapom magam,hogy már megint csak agyalok,és osztok szórzok állandóan.....
2010. jún. 12. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
31%

Mi 2 évig sikertelenül próbálkoztunk, mértem a hőmet, mikroszkópoztam, stb...

mindig azért voltunk együtt, hogy baba legyen, mikor végre sikerült a 6. héten elvetéltem.


Visszamentem dolgozni, elkezdtem sportolni,fogyózni(5kg plusz volt rajtam) és nem gondoltam többet rá, nem akartam többet csalódni.

Mikor a 6 hetes kontrollra visszamentem, 6mm-es petezsák bérelte ki a pocimat :-)

azóta 14 hónapos okos, ügyes kicsi lányom van és imádom, mikor ránézek megpuszil, vagy megölel legszivesebben elsirnám magam örömömben

2010. jún. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23 hónapig csak a babaprojekt volt a középpontban. Már mindent kipróbáltunk, semmi nem volt hatásos. A dokim azt mondta, hogy hagyjam abba a gyógyszereimet is és pihentessem a szervezetem. Belenyugodtam, hogy nekem nem lesz babám már soha és nem foglalkoztam semmivel. Nem figyeltem a peteérést sem. Még bulizni is eljártunk a férjemmel, hogy kikapcsolódjak. Végre úgy szeretkeztünk, ahogy és amikor kedvünk volt, semmi időzítés. 3 nap késéssel pozitívat teszteltem.
2010. jún. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Szóval ez az Én kérdésem volt!Nos nem tudsz nem rágörcsölni!

2010. jún. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A problémán ugyanez ,de még mindig nem kaptunk kielégtő választ a kérdésre szerintem.
2010. jún. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17:23-as vagyok!Szerintem:nincs olyan,hogy nem rágörcsölni,annak aki babát tudatosan tervez!!!
2010. jún. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

egyfelekeppen lehet nem ragorcsolni,mikor az ember vegleg feladja,maskent nem megy.

4evig probalkoztunk,tobb vetelessel a hatam mogott elhataroztam hogy elvalok a ferjemtol,gondoltam hatha mastol lehet gyereke.

szerencsere a parom nem hagyta anyiban a dolgot,nagy veszekedes majd egy eleg illuminalt allapotban levo egyuttletbol lett a lanyom.

ma sem ertem miert pont igy es miert akkor fogant meg.

2010. jún. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az en trukkom bevalt :)

Teaztam, ovu teszteltem, homeroztem meg minden amit csak lehet, DE csak az ovuig. Ovu utan meg mindig mondtam magamnak hogy nem kell idegeskedni, ha megtortent akkor megtortent ha meg nem akkor ugysem tudok mar mit tenni. Ittam a malnalevel-palastfu teakat, es a lutealis szakaszban megprobaltam nem is gondolni az egeszre, es legfokepp nem bebeszelni magamnak mindenfele "tunetet". A nemvart elott 3 nappal pozitivat teszteltem. :D

Igy ra is gorcsolsz meg nem is.

2010. jún. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!