Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szúró jobb oldali alhasi...

Szúró jobb oldali alhasi fájdalom?

Figyelt kérdés

Jövő hétre kaptam időpontot az orvoshoz, tehát csak véleményekre és tapasztalokra lennék kíváncsi.

Mitől lehet ez? Van köze esetleg a terhességhez? Párommal tervezzük a babát de még csak kb 1 hónapja. A menstruációmnak kb 4 nap múlva kell hogy megjöjjön. Eddig ezt jelezték a pattanások de most nincs egyse. Viszont ingerült és feszült vagyok, ami nálam szintén egy tünet ha meg akar jönni. Emellett fáradékony vagyok és néha émelygek. Pár nappal ezelőtt csináltam tesztet és negatív lett. Lehet arról szó hogy túl hamar csináltam meg a tesztet vagy ezek a tünetek inkább valamilyen gyulladás vagy fertőzés jelei? Normális esetben megvárnám hogy késsen a menstruációm legalább 10 napot de az alhasi fájdalom nem hagy nyugodni.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. aug. 14. 10:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!