Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A gyertyaállás mennyire segít...

A gyertyaállás mennyire segít a teherbeesésnél?

Figyelt kérdés
2008. nov. 3. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Azt mondják segit én 16 hónapja csinálom eredménytelenül.Sok sikert!!!!
2008. nov. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Biztos segít, hisz nem lökődik ki. Az is jó kispárna a derekad alá és úgy maradsz egy órát.
2008. nov. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Hát lehet vannak pozitiv tapasztalatok is, de nállam sem jött be.Ugy tudom, csak annál segit akinek hátrahajló méhe van.
2008. nov. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Csatlakozom az előző hozzászólóhoz. Ez ált. a hátrahajló méh-nél segít. Egyéb más százféle indok is lehet, hogy miért nem jön rögtön a baba. Szurkolok!!!! Én 22 hetes kismami vagyok és simán csináltuk, gyertyaállás nélkül.Remélem nektek is hamarosan sikerülni fog.
2008. nov. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Gyertyaállást én is hányszor csináltam!Éveken keresztül. Az alá párnázással együtt, csipő emelések meg ilyenek :I De nem jött be!

Ami hatásos az a kutyapóz! :D 1 hónap alatt ha jól emlékszem! :D :D

Nálunk ez jött be!

24 heteske

2008. nov. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

előző válaszoló vagyok!

Kezd el szedni az elevitet vagy a gravidát, valamelyiket, vagy nézz szét ez ügyben!Nagyon fontos!!!

Sokan nem tudják de akkor dől el, hogy nyitott gerincű lesz vagy sem. ezért javasolják, hogy 1-2 hónappal a megtermékenyités előtt szeddjék a terhes vitaminokat!

Remélem segítettem!

2008. nov. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Szia! Nekem pl egy barátnőm mikor teherbe akart esni mindig hasra feküdt aktus után, úgy maradt egy úrán keresztül és ösze is jöt nekik hamar, azt hiszem, hogy másodikra. Szóval sikeres próbálkozást nektek! Most én is épp így vagyok!!!!
2008. nov. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Grófházy ***** válasza:
93%
Hello.Higgy a természetben.Elég ha utána nyugodtan fekszel 1-2 órát.Csak NE kelj fel.Egyébként a kis spermácskák úsznak arrafelé amerre dolguk van,felesleges a gyerta.És ha jókor voltatok együtt,akkor a hüvely és méhszáj pH-ja is kedvez nekik,és segíti őket az előrehaladásban.Egyébkébnt az orvosom azt mondta,hogy mégha kifolyik is,annyi mindig marad benn,ami bőven elegendő a megtermékenyítéshez.És megfelelő közegben 72 órán át életképesek,és megtermékenyítőképesek.Ezért ajánlatos peteérés előtt együttlenni,hogy a kiskatonák már várják a "kóbor" petét,és 1 nap múlva megismételni,és akkor nagyon valószínű a siker.
2008. nov. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!