Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti edzenétek a babagyártási...

Ti edzenétek a babagyártási folyamat során?

Figyelt kérdés
Tavasszal volt egy vetélésem. Most ismét belevágtunk a család bővítesbe. Sokat edzem,kardiózok, futok,túrázok és nem tudom merjek e sportolni? Most menstruáció alatt edzettem, de a héten ovulálok, míg ki nem marad,vagy rosszabb esetben meg nem jön hagyjam a sportot? Az előző terhességnél bam tudott megtapadni az embrió. A mozgástól,meg a sporttól nem tapad meg kevésbé,ugye? Séta,túrázás,bicajozás mehet szerintetek?
2018. okt. 8. 13:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%

Babagyartasi folyamat ?

Undorito megfogalmazas.

2018. okt. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%
Biztos, hogy érett vagy te a gyerekvállalásra?
2018. okt. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Babát csinálni? Szaporodni? Szexelni? Babaprojekt?

Mi lenne szimpatikusabb?

2018. okt. 8. 13:49
 4/17 anonim ***** válasza:
73%

Babagyási folyamat?


Úgy érted -segítek-, hogy a gyermek tervezési időszak alatt?


Nem, nem a sporttól esik le a magzat a méhedről.

2018. okt. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
Nyugodtan lehet sportolni, nem ettől függ, ha nagyon aggódsz, akkor az extrém ugrálást hagyd ki, minden más mehet, a futást sokan abbahagyják ha pozi a teszt és a második trimesztertől újrakezdik, szerintem nyugodtan sportolhatsz, sőt jót is teszel vele.
2018. okt. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszi hatos, ez tényleg jobban hangzik.
2018. okt. 8. 13:55
 7/17 anonim ***** válasza:
94%

Nyugodtan sportolj, mivel eddig is tetted, ehhez vagy szokva.

Én leálltam vele. Csak azzal nem számoltam, hogy a "babagyártási folyamat" másfél év lesz, így szépen feljött jopár kg.😕

2018. okt. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Csak meg kell vétóznom.

A tervezés kész. Ez tényleg a gyártási folyamat.

Borzasztóan nehezemre esik nem mozogni. De félek is pörögni. Keresek valami arany középutat. Tavasszal 1 hónapig veszélyeztetett voltam és fektettek,ennek ellenére mégsem maradt meg a bébi. Az idegeimnek viszont nem tesz jót 1 hétig pörögni,majd 3 hétig vegetálni, míg nem derül ki valami.

2018. okt. 8. 14:06
 9/17 anonim ***** válasza:
67%
Egészséges a tested a mozgástól? Akkor szerinted egy egészséges test nem alkalmas a babagyártásra?
2018. okt. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%

10

Dolgozd fel: gyermektervezési időszaknak hívják azt, amikor azon vagytok, hogy megfoganjon.


A gyártási időszak a szex időtartama.

2018. okt. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!